reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - gdzie na zakupy ?

i mi się post skasował://
a ja tutaj zaproponuję komis dziecięcy Leoś www.komisleos.pl - mój ulubiony komis, oczywiście na stronie nie mają wszystkich rzeczy, a jest ich do groma na miejscu.
Fajny komis znalazłam na ul. Braci Wieniawskich, nazywa się chyba smerfuś, ale nie znalazłam ich strony.
I jeszcze komis Cypisek na lubartowskiej www.komiscypisek.pl - ogólnie średni ten komis, ale mają duży wybór wózków i fotelików.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam a ja polecam w sklep w galeria błękitna stoisko rampersa oraz bardzo fajny i super zaopatrzony komis U Kubusia na Al.Kraśnickich mnóstwo ubranek również odzież ciążowa.Polecam no i Lotnicza BABY FANT dużo wózków i fotelików, mają swoją filie na Zana...poza tym allegro.
 
Witam,
a ja polecam komis Cypisek na Lubartowskiej. Super wybór fotelików i wózków, miła obsługa. U Kubusia straszny ścisk i fatalny dojazd.
 
a ja kupuję na al.Tysiąclecia.Przy ulicy jest stoisko z niemowlęcymi ubrankami.najtańsze rożki,pościel,śpiochy body itp.I wszystko jest polskich producentów.jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego co tam kupiłam.I bardzo miła pani :)
 
Ja odkryłam ostatnio swietny komis TWOJ DZIDZIUS na ul. Romera 47. W takim komisie jeszcze nie byłam-a zwiedzilam naprawdę duzo w poszukiwaniu wózka dla synka. Czysciutko, wszystko posortowane na wieszaczkach, jest gdzie zaparkować no i bardzo miłe Panie...no i komis bardzo duzy, polecam, sprawdziłam
 
I jeszcze komis Cypisek na lubartowskiej może mają duży wybór ale Proszę się sptać skąd mają foteliki i wózki kojce i wózki rowerowe ??
Sama widziałam jak kupuje nw giełdzie elizówka uszkodzone i spleśniałe Ludzie nie kupujcie z Komisów to tak jak z samochodami wszystko ładnie pięknie a później w domu szok że dziecko jest uczulone i trzeba na leki wydawać kasę. :no:
 
reklama
Witam a ja polecam w sklep w galeria błękitna stoisko rampersa oraz bardzo fajny i super zaopatrzony komis U Kubusia na Al.Kraśnickich mnóstwo ubranek również odzież ciążowa.Polecam no i Lotnicza BABY FANT dużo wózków i fotelików, mają swoją filie na Zana...poza tym allegro.

Temat stary ale warto odgrzebać :)
Sklep NIBYLAND www.nibyland.eu ceny w sklepie te same co w internecie, mają wózki i foteliki ale i krzesełka, łóżeczka, akcesoria do wózków.
 
Do góry