reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

Byłam już na wizycie u prowadzącej mnie Pani dr :) lekarze nie są za przenoszeniem zarodków, a że Lublin to dość małe miasto i się znają lekarze to po prostu będzie mnie przygotowywała do transferu dr TW a transfer po prostu wykonają mi w ab ovo. Wg ich procedur z ab ovo muszę mieć wirusologie zrobiona, wizytę w 14 DC i transfer :) tak miałam też ostatnim razem i teraz też tak będzie :) lekarz z ab ovo poinformowany i nie ma żadnego problemu.
 
reklama
Byłam już na wizycie u prowadzącej mnie Pani dr :) lekarze nie są za przenoszeniem zarodków, a że Lublin to dość małe miasto i się znają lekarze to po prostu będzie mnie przygotowywała do transferu dr TW a transfer po prostu wykonają mi w ab ovo. Wg ich procedur z ab ovo muszę mieć wirusologie zrobiona, wizytę w 14 DC i transfer :) tak miałam też ostatnim razem i teraz też tak będzie :) lekarz z ab ovo poinformowany i nie ma żadnego problemu.
No tak ale podanie zarodka też ma znaczenie, na kogo się zdecydowałaś na podanie zarodka,,
 
Cześć dziewczyny jestem na tym forum nowa, chociaż w problemie nieplodnosciowym już jakiś czas. Jestem na etapie załamania się. Wiem ze to początek tej drogi i trzeba być silnym. Jestem po pierwszej nieudanej IUI a teraz przygotowuje się do kolejnej. Problemem jest nasienie męża(chociaż nie ma tragedii) cokolwiek to znaczy…ja mam niedoczynnosc tarczycy i generalnie wyniki książkowe. Poza nasieniem nie ma do czego się przyczepić. Są tutaj jakies osoby którym udało się poza in vitro ?
 
Do góry