reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

reklama
Jak wyglądają u niego wizyty ,w sensie czy się interesuje ,czy na szybkiego ,bo robil mi iui bo mój prowadzacy lekarz nie mógł wtedy i wydał mi się ok
Ja byłam zadowolona, na każdej wizycie badał, robił usg. Wszystko sprawdza dokładnie i wizyty u niego to prawie 40 min trwaja. Usg I trymestru, połówkowe i III trymestru to godzinę 🙈 jak maluch był źle ułożony na usg I trymestru kazał pochodzić po korytarzu żeby się ruszył i robił kolejne podejście. Ja go serdecznie polecam. Kolejna ciążę jak się uda też będę prowadziła u niego.
 
Ja byłam zadowolona, na każdej wizycie badał, robił usg. Wszystko sprawdza dokładnie i wizyty u niego to prawie 40 min trwaja. Usg I trymestru, połówkowe i III trymestru to godzinę 🙈 jak maluch był źle ułożony na usg I trymestru kazał pochodzić po korytarzu żeby się ruszył i robił kolejne podejście. Ja go serdecznie polecam. Kolejna ciążę jak się uda też będę prowadziła u niego

Ja byłam zadowolona, na każdej wizycie badał, robił usg. Wszystko sprawdza dokładnie i wizyty u niego to prawie 40 min trwaja. Usg I trymestru, połówkowe i III trymestru to godzinę 🙈 jak maluch był źle ułożony na usg I trymestru kazał pochodzić po korytarzu żeby się ruszył i robił kolejne podejście. Ja go serdecznie polecam. Kolejna ciążę jak się uda też będę prowadziła u niego.
 
reklama
Nowlasnie ,chyba teraz zapisze się do niego ,a jeśli mogę zapytać to ciaza naturalna ?
Tak, ciąża naturalna 😉 w 6 tygodniu miałam plamienie, później już tylko infekcja drog moczowych. Także bez większych komplikacji...
A i fajne jest to że, np na wizycie, na usg synek miał za wysokie tętno, coś go martwiło to nie czekał. Od razu na izbę przyjęć dzwonił, powil że przyjadę w jakiej sprawie, mnie odsyłał i jak jechałam to już czekali na mnie i zupełnie inaczej patrzyli 😉
Bo nie wiem czy wiesz ale doktor pracuje na Jaczewskiego tylko nie pamiętam czy na ginekologii czy na patologii ciąży 😉
 
Do góry