reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

Hej, no w moim przypadku lekarz mi powiedział że ok 8000-9000. Pierwsze podejście będziesz mieć? :)
 
reklama
Na ostatniej wizycie padł ten temat i chyba jedyna możliwość żeby być Mama. A gdzie i u kogo będziesz robiła in vitro?
 
Na ostatniej wizycie padł ten temat i chyba jedyna możliwość żeby być Mama. A gdzie i u kogo będziesz robiła in vitro?
Nie doczytałam wiadomości wcześniejszych widzę z w Ovum. A kto Cię tam prowadzi? Każde podejście jest oddzielnie płacone czy jak to wygląda?
 
Nie doczytałam wiadomości wcześniejszych widzę z w Ovum. A kto Cię tam prowadzi? Każde podejście jest oddzielnie płacone czy jak to wygląda?
Ja chodzę do doktora Mroczkowskiego. No każde podejście oddzielenie, ale np jak uda się uzyskać 5 zarodków no to później płacisz tylko za transfer.. za każdą wizytę, etap płacisz, nie ma że z góry płacisz 9000 i w tym masz całość leczenia.
 
Mi całość wyszła ok bodajże 50 tysięcy do uzyskania ciazy. Pani doktor przyjmowała jeszcze w ab ovo. Łącznie przeszłam trzy stymulację, dwie punkcje, pięć transferów, leczenie immunologiczne, a czas od rozpoczęcia do ciąży półtorej roku.
 
Nie doczytałam wiadomości wcześniejszych widzę z w Ovum. A kto Cię tam prowadzi? Każde podejście jest oddzielnie płacone czy jak to wygląda?
Ja chodzę do doktora Mroczkowskiego. No każde podejście oddzielenie, ale np jak uda się uzyskać 5 zarodków no to później płacisz tylko za transfer.. za każdą wizytę, etap płacisz, nie ma że z góry płacisz 9000 i w tym masz całość leczenia. Ja pł
Mi całość wyszła ok bodajże 50 tysięcy do uzyskania ciazy. Pani doktor przyjmowała jeszcze w ab ovo. Łącznie przeszłam trzy stymulację, dwie punkcje, pięć transferów, leczenie immunologiczne, a czas od rozpoczęcia do ciąży półtorej roku.
Woow.. ale najważniejsze że się udało!!! :) Gratuluję! Wytrwałość opłaciła się 👶😊😊
 
Ja chodzę do doktora Mroczkowskiego. No każde podejście oddzielenie, ale np jak uda się uzyskać 5 zarodków no to później płacisz tylko za transfer.. za każdą wizytę, etap płacisz, nie ma że z góry płacisz 9000 i w tym masz całość leczenia. Ja pł

Woow.. ale najważniejsze że się udało!!! :) Gratuluję! Wytrwałość opłaciła się 👶😊😊
Tzn mam nadzieję że się opłaciła... Do ciąży i do porodu...
 
Ja chodzę do doktora Mroczkowskiego. No każde podejście oddzielenie, ale np jak uda się uzyskać 5 zarodków no to później płacisz tylko za transfer.. za każdą wizytę, etap płacisz, nie ma że z góry płacisz 9000 i w tym masz całość leczenia. Ja pł

Woow.. ale najważniejsze że się udało!!! :) Gratuluję! Wytrwałość opłaciła się 👶😊😊
Tak, mój maluszek już ma trzy miesiące :) Opłaca się i proszę nie poddawajcie się!
 
reklama
Do góry