reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

reklama
Hej jaka jest procedura, zaczynając od kwalifikacji, jakie badania się robi przed? Jaki jest koszt poszczególnych etapów? Interesuje mnie ovum
 
Hej jaka jest procedura, zaczynając od kwalifikacji, jakie badania się robi przed? Jaki jest koszt poszczególnych etapów? Interesuje mnie ovum
Ja uważam, porównując z tym co piszą dziewczyny w innych klinikach, ze u nas jest minimum badań, i wszystko jest sprawnie i szybko robione.
Ja jestem z tych pacjentek które przychodzą i wszystko wiedza lepiej, jednak lekarz super sobie ze mną poradził, poprowadził mnie super, i teraz jestem w ciąży.
Najlepiej iść na wizytę, lekarz zleci to co potrzeba, na pewno badanie nasienia, AMH. Koszt wizyty 250 zł (jakoś tak) punkcja już nie pamietam, transfer 1700, dużo wydaje się na suplementy, na leki do stymulacji po spełnieniu warunków refundacji Ok 500 zł, bez refundacji wyszło u mi 3750. Ja dodatkowo mroziliśmy komórki, wiec 900 zł za pakiet 4 komórek.
Hmmm … dla mnie to było wszystko nowe, zaskakujące.
Ogólnie procedura wyszła Ok 15-17 tys.
 
Hej jaka jest procedura, zaczynając od kwalifikacji, jakie badania się robi przed? Jaki jest koszt poszczególnych etapów? Interesuje mnie ovum
Napewno będziesz musiała zrobić badanie na hiv,różyczkę,czystość pochwy,cytologię,toksoplazmoze,chlamydia,vdrl,amh No chyba ze już masz je zrobione No i badania męża czy tam partnera
 
Ja uważam, porównując z tym co piszą dziewczyny w innych klinikach, ze u nas jest minimum badań, i wszystko jest sprawnie i szybko robione.
Ja jestem z tych pacjentek które przychodzą i wszystko wiedza lepiej, jednak lekarz super sobie ze mną poradził, poprowadził mnie super, i teraz jestem w ciąży.
Najlepiej iść na wizytę, lekarz zleci to co potrzeba, na pewno badanie nasienia, AMH. Koszt wizyty 250 zł (jakoś tak) punkcja już nie pamietam, transfer 1700, dużo wydaje się na suplementy, na leki do stymulacji po spełnieniu warunków refundacji Ok 500 zł, bez refundacji wyszło u mi 3750. Ja dodatkowo mroziliśmy komórki, wiec 900 zł za pakiet 4 komórek.
Hmmm … dla mnie to było wszystko nowe, zaskakujące.
Ogólnie procedura wyszła Ok 15-17 tys.
Dzięki za odpowiedź. A ile ważne są badania? bo ja je robiłam do inseminacji w listopadzie.
Dlaczego nie załapałaś się na refundację leków ?
Trochę wyszło tej kasy za in vitro, powinno być taniej.
Za którym razem Ci się udało zajść w ciążę? Jak mogę zapytać jaki problem mieliście z zajściem w ciążę? I w jakim wieku jesteś?
 
Dzięki za odpowiedź. A ile ważne są badania? bo ja je robiłam do inseminacji w listopadzie.
Dlaczego nie załapałaś się na refundację leków ?
Trochę wyszło tej kasy za in vitro, powinno być taniej.
Za którym razem Ci się udało zajść w ciążę? Jak mogę zapytać jaki problem mieliście z zajściem w ciążę? I w jakim wieku jesteś?
Ja się załapałam na refundację ale zbierałam paragony i widziałam ile bym zapłaciła bez refundacji.
Badania są ważne na pewno 3 miesiące, nie wiem czy pół roku …

Udał mi się pierwszy transfer, co zaskoczyło zarówno mnie jak i lekarza. Mieliśmy problem z niska morfologia nasienia. I wiekiem. Ja w czerwcu kończę 40 lat.
 
Dzięki za odpowiedź. Fajnie ze Ci się udało zajść w ciążę po pierwszym transferze.
 
reklama
Ja uważam, porównując z tym co piszą dziewczyny w innych klinikach, ze u nas jest minimum badań, i wszystko jest sprawnie i szybko robione.
Ja jestem z tych pacjentek które przychodzą i wszystko wiedza lepiej, jednak lekarz super sobie ze mną poradził, poprowadził mnie super, i teraz jestem w ciąży.
Najlepiej iść na wizytę, lekarz zleci to co potrzeba, na pewno badanie nasienia, AMH. Koszt wizyty 250 zł (jakoś tak) punkcja już nie pamietam, transfer 1700, dużo wydaje się na suplementy, na leki do stymulacji po spełnieniu warunków refundacji Ok 500 zł, bez refundacji wyszło u mi 3750. Ja dodatkowo mroziliśmy komórki, wiec 900 zł za pakiet 4 komórek.
Hmmm … dla mnie to było wszystko nowe, zaskakujące.
Ogólnie procedura wyszła Ok 15-17 tys.
Hej a miałaś w tej cenie raz punkcję jajników? Brałaś dodatkowe opcje typu obserwacja zarodków?
 
Do góry