reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

Hej a miałaś w tej cenie raz punkcję jajników? Brałaś dodatkowe opcje typu obserwacja zarodków?
Miałam 2 punkcje. I również obserwacje zarodków.
Mam nadzieje ze nie przegapiłam żadnego kosztu bo nie chciałabym nikogo w błąd wprowadzać .
 
reklama
Miałam 2 punkcje. I również obserwacje zarodków.
Mam nadzieje ze nie przegapiłam żadnego kosztu bo nie chciałabym nikogo w błąd wprowadzać .
Dzięki za odpowiedź. Wiadomo że cena jest indywidualna ale ogólnie chciałam wiedzieć jakie są to koszty.
 
Dziewczyny kogo polecacie teraz z lekarzy w ab ovo? Może któraś się aktualnie leczy? Chyba już nie został nikt do kogo chciałabym tam wrócić, ale niestety mam jeszcze jednego maluszka do zabrania.
 
Dziewczyny kogo polecacie teraz z lekarzy w ab ovo? Może któraś się aktualnie leczy? Chyba już nie został nikt do kogo chciałabym tam wrócić, ale niestety mam jeszcze jednego maluszka do zabrania.
Ja polecam już tylko Romanek-Piva. Ale ab ovo odeszła jakoś na przełomie marca kwietnia. Ale ma swoją klinikę dalej Arte clinc. Ona nam pomogła zajść po wielu przygodach z między innymi ovum i ab ovo. Nie mieliśmy in vitro ale wiem że u niej też się udało im vitro dziewczynom.
 
Ja polecam już tylko Romanek-Piva. Ale ab ovo odeszła jakoś na przełomie marca kwietnia. Ale ma swoją klinikę dalej Arte clinc. Ona nam pomogła zajść po wielu przygodach z między innymi ovum i ab ovo. Nie mieliśmy in vitro ale wiem że u niej też się udało im vitro dziewczynom.
Dokładnie tak 😁😁 też ja polecam a Ty nic się nie pochwalilas że Ci się udało 🤗
 
Dziewczyny kogo polecacie teraz z lekarzy w ab ovo? Może któraś się aktualnie leczy? Chyba już nie został nikt do kogo chciałabym tam wrócić, ale niestety mam jeszcze jednego maluszka do zabrania.
Klinikę prdeja Bocian i prawie wszyscy lekarze odeszli , nie stety z tych co zostali nikogo nie polecę ,.a tak jak pisała koleżanka tylko Romanem Piva nie dość że sympatyczna babka to jeszcze ma dobrą rękę i znam wiele dziewczyn które tu na forum dzięki niej udało im się zajść w ciążę
 
Niestety ja muszę udać się do kogoś z ab ovo, bo został nam jeden zarodek. Jakbym miała wybierać to udalabym się do dr Tkaczuk Wlach :) ciekawa jestem jaki jest koszt przeniesienia zarodka
 
reklama
Jak się dowiesz to daj znać ile to.kosztuke i czy jest taka możliwość bo ja też mam tam jeden zarodek ale ja czekam dopiero na poród więc jesXze chwila ..
 
Do góry