reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

Goska2210

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2018
Postów
44
Cześć ! Czy komuś z Was udało się in vitro w Lublinie? Abo Ovo czy owum ? Za którym razem ?
Może polecacie jakiegoś lekarza ?
 
reklama
Może wejdź na wątek : kto po in vitro. Tam duzo nas jest, może ktoś zna tę klinikę:-)
 
Cześć, ja jestem w trakcie procedury in vitro w Ovum .. w tym tygodniu miałam punkcję. Transfer mam mieć w przyszłych cyklach.. to dam znać jak już będę po :)
 
Trzymam kciuki za pozytywny wynik! ;) ostatecznie zdecydowaliśmy się na Invimed w Warszawie.
No właśnie my też myśleliśmy nad Warszawą abo Białymstokiem ale moja ginekolog powiedziała że teraz już i w Lublinie na wysokim poziomie jest więc zostaliśmy... Ja za Was też trzymam kciuki 👌👌napisz czy się udało 😊😊
 
Cześć ! Czy komuś z Was udało się in vitro w Lublinie? Abo Ovo czy owum ? Za którym razem ?
Może polecacie jakiegoś lekarza ?
U mnie udał się piąty transfer. Leczyłam sie w ab ovo u dr Tkaczuk Wlach. Teraz pracuje w Ovum. Nie mogę powiedzieć złego słowa o lekarce. Wspaniała kobieta. Bardzo empatyczna. U mnie dodatkowo endometrioza 4 stopnia więc nie było łatwo. Pomogło dopiero leczenie immunologiczne. Mojej znajomej udal się u niej pierwszy transfer :) pomogła naprawdę wielu osobom :)
 
U mnie udał się piąty transfer. Leczyłam sie w ab ovo u dr Tkaczuk Wlach. Teraz pracuje w Ovum. Nie mogę powiedzieć złego słowa o lekarce. Wspaniała kobieta. Bardzo empatyczna. U mnie dodatkowo endometrioza 4 stopnia więc nie było łatwo. Pomogło dopiero leczenie immunologiczne. Mojej znajomej udal się u niej pierwszy transfer :) pomogła naprawdę wielu osobom :)
Też słyszałam o niej same dobre opinie 😉 u mnie niby tylko niedrożność jajowodów, ale zobaczymy co życie przyniesie 😊
 
reklama
Do góry