reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

Ja niestety ale nic takiego nie mam, nie brałam ale też się chętnie dowiem 😊
Jeśli chodzi o omega to ja biorę Gold omega od Olimp- ma dobry skład ale nie polecał mi go lekarz tylko sama znalazłam.
dziewczyny gdzie kupowaliście w Lublinie leki do stymulacji ? Ja szukam Gonal F 900 i jest tylko w jednej apttece i to jedna sztuka :( zastanawiam się czy nie wyświetla się może na tych stronach „kto ma lek” itd ;)
 
reklama
Jeśli chodzi o omega to ja biorę Gold omega od Olimp- ma dobry skład ale nie polecał mi go lekarz tylko sama znalazłam.
dziewczyny gdzie kupowaliście w Lublinie leki do stymulacji ? Ja szukam Gonal F 900 i jest tylko w jednej apttece i to jedna sztuka :( zastanawiam się czy nie wyświetla się może na tych stronach „kto ma lek” itd ;)
Ja kupowałam na ul. Jutrzenki ale nie pamiętam numeru, tak wzdłuż ulicy są różne punkty, kwiaciarnia, stylistka paznokcie itd i obok jest apteka. Natomiast ja brałam bemfole i orgalutran. Też mieli od ręki jedno opakowanie ale na drugi dzień zamówili i miałam całość recepty do odebrania :)
 
Jeśli chodzi o omega to ja biorę Gold omega od Olimp- ma dobry skład ale nie polecał mi go lekarz tylko sama znalazłam.
dziewczyny gdzie kupowaliście w Lublinie leki do stymulacji ? Ja szukam Gonal F 900 i jest tylko w jednej apttece i to jedna sztuka :( zastanawiam się czy nie wyświetla się może na tych stronach „kto ma lek” itd ;)
wszystkie leki do stymulacji kupowałam na ulicy tatarakowej 😉 nie zdarzyło mi się, żeby jakiegoś leku brakowało
 
Dzięki dziewczyny;) coś nie mam szczęścia z tymi lekami, ale poprosiłam żeby mi pani domówila mniejsze dawki i kupię 3 zamiast 1:)
Jutro pierwszy zastrzyk także zaczynam tą nową pierwszą drogę ;)
 
reklama
Do góry