reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

Hej 😊 taaaak udało się😍.. beta wskazuje na ciążę ale nie cieszę się jeszcze jakiś bardzo, do pierwszego USG.. żeby nie okazało się że znowu pozamaciczna...
Gratulacje. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok. Napisz proszę ile Cię to wszystko kosztowało i jakim protokołem byłaś prowadzona. Długo się staraliście przed podjęciem takiej decyzji?
 
reklama
Gratulacje. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok. Napisz proszę ile Cię to wszystko kosztowało i jakim protokołem byłaś prowadzona. Długo się staraliście przed podjęciem takiej decyzji?
Dzięki 😊 protokół krótki, koszt na ten moment to około 11000 z lekami już, mam wszystkie paragony z kliniki itd to w wolnej chwili podlicze 😊 staraliśmy się krótko.. w grudniu 2020 zaczęliśmy, w styczniu się udało ale okazało się że pozamaciczna, po laparoskopii zrobiłam badanie drożności jajowodów, oba niedrożne.. od razu zaczelismy procedurę in vitro 😊
 
Dzięki 😊 protokół krótki, koszt na ten moment to około 11000 z lekami już, mam wszystkie paragony z kliniki itd to w wolnej chwili podlicze 😊 staraliśmy się krótko.. w grudniu 2020 zaczęliśmy, w styczniu się udało ale okazało się że pozamaciczna, po laparoskopii zrobiłam badanie drożności jajowodów, oba niedrożne.. od razu zaczelismy procedurę in vitro 😊
Dzięki za informację.
 
Cześć ! Czy komuś z Was udało się in vitro w Lublinie? Abo Ovo czy owum ? Za którym razem ?
Może polecacie jakiegoś lekarza ?
Witam. My z mężem również chodziliśmy do ovum w Lublinie. Ta klinika nie wzbudziła naszego zaufania. Po dwóch wizytach lekarz chciał nas wysłać na in vitro bo stwierdził że nie ma innej możliwości . Na badania wysyła tylko na nasienie i to co jakieś trzy tygodnie. Zmieniliśmy klinikę i mąż poszedł na badania nasienia gdzie kierownik laboratorium do nas zadzwonił a powiedzieliśmy mu całą sytuację zlecił konkretne badania naprawdę podszedł do nas bardzo profesjonalnie i przez 10 minut rozmowy przez telefon dowiedzieliśmy się więcej niech po wizytach w ovum .polecam skontaktować się jeszcze z Kliniką proviva która jest również w Lublinie przy ulicy Chodźki 13.
 
Cześć ! Czy komuś z Was udało się in vitro w Lublinie? Abo Ovo czy owum ? Za którym razem ?
Może polecacie jakiegoś lekarza ?
Nam udało się in vitro w Warszawie w Klinice Bocian u Jarosława Niemoczyńskiego. Z Lublina nie jest tam tak daleko :) *spam*
Cześć ! Czy komuś z Was udało się in vitro w Lublinie? Abo Ovo czy owum ? Za którym razem ?
Może polecacie jakiegoś lekarza ?
 
Jestem z Lublina. Leczyłam się u dr Włącz. Świetna lekarz ale niestety jeśli chodzi o in vitro to jest embriolog i ambulatorium a największe doświadczenie i sprzet mają w Białymstoku i tam się też teraz leczę - bocian dr mrugacz. O wynikach napisze
 
reklama
Do góry