reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam Was Kochane.
ja idę pod nóż...no może nie dosłownie. Byłam dziś na konsultacji w sprawie mojej przegrody w macicy. Do tej pory ciągle słyszałam że nie ma sensu jej usówać. A dziś się okazało, że sens jest i to duzy. Byłam u świetnego specjalisty, podobno najlepszego w tym temacie i po naprawdę długim i szczegółowym badaniu powiedział,że kształ mojej macicy mógł mieć wpływ na śmierć Olguni. Dlatego też bee to korygowac. Zabieg mógł odbyć się już za 2 tyg ale niestety nie mam szczepienia przeciw żołtaczce więc musze poczekać do następnej @. Potem jeszcze jakieś 8 tygodni i jeśli wszystko będzie ok mogę zacząć staranka.
Dzięki zabiegowi będe spokojniejsza podczas kolejnej ciąży ale jak pomyśle, że tak długo musze czekać... a ja już bym chciała:-(
 
reklama
Iwonko ja spać nie mogłam tak się modliłam,żeby ci się udało:((( Następnym razem na pewno ujrzysz dwie kreseczki&&

aga_cina dobrze,że tak często masz wizyty będziesz spokojniejsza jak będziesz widzieć swoją fasolkę jak się pięknie rozwija:)))

dominikaknika wiem,że nie powinnam tak nalegać ale za bardzo mi na tym zależy,żeby zostawić to w Jego rękach.Wczoraj mu powiedziałam,że jak nie będę w ciąży w tym roku to ja rezygnuje -za tydzień wracam do pracy i muszę się określić czy na chwilkę czy mają mi szykować znów miejsce na stałe:(

dasia82 witaj w klubie z tym,że chcę JUŻ!! Dobrze,że trafiłaś do dobrego lekarza nie martw się to pewnie zabieg a nie operacja mam nadzieję w każdym bądz razie ,że bez bolesny i potem też szybko dojdziesz do siebie i wtedy to już tylko sex,sex i sex :)
 
Witam dziewczyny przepraszam ze ostatnio tak mało sie odzywam ale jakos brak czasu..;( ale chce zebyscie wiedziały ze mysle o was... Trzymajcie sie dzielnie ...i jestem pewna ze wszytko kazdej z nas poukłada sie :)


Dla NAszych Wszystkich Kochanych Aniołeczkow
[*]
[*]
[*]
 
Monila aż się boję ,że jak wrócę do pracy to będę tak jak ty bez czasu dla siebie:((ech takie życie:(( Ale mam nadzieję,że nadal ci się przynajmniej dobrze pracuje???
 
Aga_cina martwia się o Cebie...o Was, to dobrze ciesz się, że masz taka opiekę:tak:
a mdłosci nie zazdroszczę, ja jak w ciazy byłam to oprócz skurczów i braku apetytu nie miałam zadnych dolegliwości, dopiero w 9 miesiącu miałam popuchniete nogi:-D

Mamaszymusia, nastepnym razem się uda, nie możemy się załamywać....jeszcze bedziesz tulić małego szkraba....

Monila my tu tez o Tobie pamietamy:tak:

Dasia trzymamy tu kciuki żeby wszsytko dobrze się skończyło:tak:

Dominikaknika ja tez tak miała, że myslałam o Filipku, ból był chwilowy i tak jak piszesz na codzień zmagamy sie z większym bólem....o tamtym juz sie zapomniało a o bólu w sercu, na duszy nigdy nie zapomnimy....nigdy nie przestanie boleć....

Malinkaizi bedzie dobrz, czas zawsze znajdziesz choćby chwilke,

dziewczyny ja mam w mieszkaniu mysz....zrobiła nam koło okna balkonowego taka dziurę, ze szok....wczoraj ja przyuwazyłam jak wyszła przez okno, no to szybko zamknełam je i balkon, ale ona musiala wejść zanim balkon zamknełam i jak siedziałam na necie to ta spryciula znów mi sie pokazała, ale szybko uciekła, potem w nocy buszowała po mieszkaniu....kupilismy łapkę na myszy mam nadzieje, że się złapie, bo nie chce mysleć jakie jeszcze szkody może zrobić....
 
aga_cina, no właśnie chce kupić kota, brytyjczyka długo myślałam nad kolorem czy liliowy czy kremowy, wybrałam kremowy, teraz zastanawiam sie czy kocur czy kotka....tym bardziej, ze koty są takie kochane....
mysz mi w scianie buszuje, postawiłam jej łapke koło samej dziury mam nadzieję że się zlapie:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

mowiłam waqm, ze mi się znów bliźniaki sniły? pewnie komus sie urodzą:-D:tak:
 
Malinkaizi... no nietstey czasu nie ma za duzo... ale zawsze znajde czas an odwiedziny mojego aniołeczka kochanego...dalej tak przyjemnie mi sie pracuje;) chodz tak jak kiedys jzu pisałam temat dzieci w pracy jest nie unikniony... ale ja na pytanie czy mam dziecko odpowiadam ze mam.. i na tym koncze temat
 
reklama
Witam mój synek odszedł jak miał 2latka. Bardzo za nim tęsknię i mi go brakuje mam drugie dziecko, ale pustka smutek i tęsknota pozostaną na zawsze
 
Do góry