reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam Was Drogie kobietki :-)

Zaczęłyście tak mówić o świątecznych ozdobach dla swoich aniołków.Ja zakupiłam choineczkę,przesyłałam wam wcześniej zdjęcie jej.Dokupie jeszcze parę bombeczek i będzie napewno bardzo ładnie.Ja jeszcze napewno dokupię jakieś świąteczne znicze,zaczynaja się dopiero pokazywać po sklepach i nie ma jeszcze takiego wielkiego wyboru.

Monila Z tym opłateczkiem to bardzo dobry pomysł,myślę ze my zrobimy tak samo A gdzie wkładałaś ten opłateczek kochana?Dla nas to będą pierwsze święta bez naszego skarbka ukochanego :-(
gosiulek73 Wiesz ja taką choineczkę kupiłam kiedyś w szkole,jak w niej pracowałam.Zbierali w ten sposób pieniądze na rzecz szkoły.A innym razem znowu też kupiłam taka bardzo podobna w ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych,gdzie również tam pracowałam.A każdy pieniądz był przeznaczony na sprzęt rehabilitacyjny dla tych właśnie dzieci.A może zrobię taką choineczkę a Wy jak myślicie?Dobry pomysł?Też zrobicie próbę taką?

alexiaa27 Światełeczko kochana dla Twojego Aniołeczka
[*]

BIBI KOCHANA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z OKAZJI tWOICH URODZINEK,ZDRÓWKA ORAZ SPEŁNIENIA TWOICH NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ. :-)

Dla mojego kochanego Aniołeczka Światełko Kochamy Cie bardzo córciu
[*]
Wszystkim Aniołeczkom
[*]

 
reklama
Dziewczynki w biedronce są te cyprysiki co w tamtym roku.

Gosiu te ozdobe z makaronu już kiedyś widziałam, można też zrobić z szyszek:tak:
 
Gosiu wspolczuje jesli poparzyszas sie tym klejem...bol niesamowity...

Bibi zaraz zobacze w gazetce co tam w biedronce ciekawego maja ;) wiem ze beda ksiazki w dobrych cenach....
 
Dla wszystkich Aniołeczków (*)(*)

Dziękuję kochane :*

Aga_cina Tobie też życzę wszystkiego naj naj w dniu urodzin :* mam nadzieje, ze podczytujesz ;)
haha, mam Nati w znajomych, wchodze w moj profil, a tam akurat jej post z zyczeniami dla Ciebie :-) a pod nim Twoj post. Co za niespodzianka, mamy urodziny w tym samym dniu? w takim badz razie zycze Ci takiego wielkiego szczescia jakie ja dostalam (troche przerosniete, niemalze podwojne :-p).

Wam dziewczyny zycze szczesliwych i szybkich ciaz. Nic tak nie leczy z bolu po smierci dziecka jak drugie dziecko. Moj synek jest przeslodki. Kocham go nad zycie! Mam do niego mnostwo cierpliwosci, chociaz on jest bardzo grzecznym dzieckiem. Poki co go rozpieszczam, wychowywac bede pozniej ;-)

Buziaki dziewczyny :-)
 
Bibi wszystkiego naj naj najlepszego, życzę Ci żebyś jak najszybciej zobaczyła 2 kreseczki na teście, najbardziej to życzę Ci maluszka na rękach a reszta jakoś się ułoży
aga_cina tobie kochana życzę żeby mały był zdrowy bo szczęście swoje to masz przy sobie

Tekla niestety i ja witam kolejną mamę...szkoda że już tyle nas już tutaj jest:( Dla Twoich synków
[*]
[*]
[*]

Byłam u Was wczoraj dziewczyny i już miałam połowe postu napisanego ale Julcia sie obudzila na jedzenie i już nie wysłałam... nie wiem co i ktorej mialam dokladnie napisac ale co do ozdob dla naszych maluszkow to ja tak jak w tamtym roku na 6.12 postawie Nikosi mikolaja, tylko nie wiem co na swieta bo w tamtym roku choinka przewracala sie w kazda strone

Dla NAszych Kochanych Aniołeczków
[*]
[*]
[*]
[*]
 
Dobrywieczor widze ze nie jesteem sama z tak ciezka sytuacja . Widze ze kazda z was stracila najwieksze szczescie w zyciu moj maluszek za dwa dni by miał 5 miesiecy . Zmarł z przyczyn nie wiadomych stwierdzono sepse gdzie my po 6 dniach sie dowiedzielismy nie chca nam od tamtej pory wydac sekcji zwłok . Bardzo ciezka sytuacja :(
 
reklama
Bibi wszystkiego najlepszego duzo zdrówka i szcześcia, miłosci i spełnienia marzeń wszystkich i tych o dzidziusiu. Wszystkiego dobrego Sto lat ,

Aga takze wszystkiego dobrego duzo miłości i szcześcia i aby spełniały sie Twoje marzenia.

Dziewczynki poprostu sto lat w zdrowiu i szcześciu
 
Do góry