reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ludzie z innej planety...

reklama
Hi hi hi hi..Ciekawe czy sie w lustrze widzieli..Mnie najbardziej wkurzaja niektóre kobiety w ciazy...Założy to na siebie star a rozciągniętą koszulke, najlepiej za małą, stare dresy i płacze jak paskudnie wyglada!! No plisssssssssssss. Jak kasy też za dużo nie ma a w ciaży szczzególnie dbałam, zeby wygladac ładnie i modnie. To cudowny okres dla kobiety...Jak sobie czasem poogladam cięzarówki to rozumiem facetów, którzy nie chca mieć dzieci ;-)
A tu pare ślubnych "perełek' ;-)
http://img216.imageshack.us/img216/8948/fattttttkb9.jpg

http://forum.we-dwoje.pl/files/thumbs/t_b3_110.jpg

ImageShack
 
Nieraz to jest totalna porażka.. I fakt.. nie ma się co dziwić.. że niektórzy faceci zdradzają kobiety w ciąży.. bo jak strasznie wyglądają i o siebie nie dbają to potem tak jest... :/
 
Na temat tego czy mi sie to podoba czy nie (piszę o tych Japonkach), to może pisać nie będę ;p

Ale niesamowite dla mnie jest to, jaka tolerancja panuje w Japonii.
No przecież u nas pewnie nie udałoby się tym dziewczynom przejść nawet na drugą stronę ulicy.
Jak ja bym tak chciała, żeby ludzie mogli chodzić poubierani/uczesani tak jak chcą.
A już zdecydowanie wole sie patrzeć na te dziewczyny niż na śmierdzące fleje na ulicy
 
nie rozumiem, dlaczego kogoś dziwić ma tolerancja. myślę, że to jest wspaniałe, że są na tym świecie miejsca, w których każdy może wyglądać tak jak chce, nawet jeśli oznacza to wyglądanie na całkowitą fleję ;)
 
Do góry