reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ludzkie tragedie i ludzka głupota

reklama
Ja napisalam ze alkoholu raczej nie pwoinno sie pic jak nie zna sie umiaru i samej sie opiekuje dzieckiem ...:dry::sorry2:Ja nie mam nic przeciwko piwku, ani lampce wina wieczorwm jak dziecko sobie juz spi...wtedy jest czas dla nas ale ta Kobieta ktora pila i byla nawalona w rowie to chyba nie dobry pomysl ....takie ejst moje zdanoie :rofl2:
 
W Anglii jest ciekawe prawo.Nie mozna zostawic samego dziecka w domu ktore nie ukonczylo 13 lat.
Jezeli panstwo sie o tym dowie mozna stracic prawa rodzicielskie:szok:
 
W Anglii jest ciekawe prawo.Nie mozna zostawic samego dziecka w domu ktore nie ukonczylo 13 lat.
Jezeli panstwo sie o tym dowie mozna stracic prawa rodzicielskie:szok:
A Mnie sie obilo o uszy ze do 16roku zycia , i nie moze miec za duzo siniakow ani guzow bo moga pomyslec ze dziecko sie bije..
nie moze plakac za glosno ani za czesto bo sasiedzi moga zglosic i policja przyjedzie i sprawdzi co sie dzieje . Ja uwazam ze to bardzo dobre:tak:
 
Apropos tego angielskiego prawa.
Znam przypadek jak kobieta (polka, ktora jeszcze nie znała jakie są tutaj zwyczaje) na sekundę zostawiła przed sklepem dziecko w wózku i od razu policja ją spisała. Inny przypadek był taki że siostra nie póściła raz swojego syna do szkoły z jakiś tam względów. Jak była z nim na spacerze to ją też policja spisała. Pytali się czemu mały nie w szkole i powiedzieli że to sprawdzą.
 
reklama
hej już wiem co to jest za dieta niestety nie moge jej stosować!
Ludziska kochani wy piszecie o dietach na poscie o ludzkich tragediach a tutaj wyobrazcie sobie ze jest ze mna chlopak ktory wyjechal za granice jak jego dziewczyna byla w ciazy teraz powiedziala mu ze ta ciaza byla urojona i nigdy nie byla w ciazy i nie chce go znac to co ma zrobic?
 
Do góry