reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łukaszek 25tc waga 540g ur.22.12.2011

reklama
u nas jakos leci po wizycie u dr rehabilitacji zasugerowano nam mpdz i zwiekszono rehabilitacje ..nocóżzobaczymy jak bedzie bedziemy cwiczyc!
mały wcina słoiki ale ma swoje smaki.....uwilebia spac w rogalu kocykowym w tula sie w niego ze nie wiem czy oddycha im ciasniej i bardziej przykryty tym lepiej ..smieje sie cudnie i "gada" tez cudnie! mamy pozwplenie na engerix i pneumokoki a reszta nie wiem kiedy bo nie mam zamiaru go szczepic.....
 
oj ciocie no dawno nas nie było faktycznie....cwiczzymy i cwiczymy i cwiczymy -mały całkiem sobie radzi obraca sie na brzuch i z powrotem-podpiera wysoko na rekach nawet zdarza sie ze ustawi ssie w czworaki i sie buja. mówi-baba mama dada i tam po swojemu. zebolów jeszcze nie ma ale widac ze go dzisełka swedza....smieje sie cudnie i jest rozkoszny. apetyt dopisuje prawie mamy 8kg -10miesiecy urodzeniowych a prawie 7korygowanych. z mniej ciekawych wiesci to podejrzenie jaskry i w zwiazku z tym mamy miec nadanie w uspieniu czyli 3dni szpital-eh.poza tym dr rehabilitacji obserwuje i nie wyklucza porazenia nózek zwłaszcza lewa jest nie ardzo fajna -ogólnie stwierdziła ze jest niejasny i zobaczymy jak bedzie. mówiła by wstrzymac sie ze szzczepieniem infanrixem i polio a neurolog pozwala szczepic -jestem skołowana i spedza mi to sen z powiek o boje sie zaszczepic i nie zaszczzepic...
pozdrawiamy kochane ciocie.
 
reklama
Do góry