reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łukaszek 25tc waga 540g ur.22.12.2011

reklama
no własnie Olu szukałam własnie wątku łukaszka!!dzieki OLU.
ahh jak sobie przypone to az mrozi ale z dugiej strony to sie co chwile wzruszam choc łukaszek własnie chory w dzien swoich urodzinek pokazał ze potrafi usiać z pozycji bocznej byłam w szoku znowu smyk zaskoczył ...co poza tym ..przerwa w rehabilitacji przez chorobe mysle wyszła mu na dobre ruszył z mówieniam-mamama dadada bu i takie tam po swojemu....nie krzywi juz tragicznie główki a wrecz jest prosty....no napiecie jaest bo jak walnie z liscia to ino raz....raczkuje wszedzie wstaje wszedzie wszystko go interesuje..nie usziedzi w miejscu nawet na kolanach.....wkurza sie jak brat mu zabierze zabawke....je wszystko no prawie wszystko apetyt ma wazymy 9kg co do wzrostu to nie wiem ciuchy ma na 74/80. co do innych dddiagnoz i sugesti które musimy potwierdzic lub wykluczyc -w dzisiejszym dniu nie pisze....uwielbiam go karmic butelka bo wtedy tak delikatnie mizia mnie po twarzy lub bawi sie łancuszkiem stukajac o butelke z zamknietymi oczkami. Slodziak malutki. Kochanie moje wszystkiego co najlepsze!Twój uśmiech mnie zawsze powala!
 
No mama, a teraz sobie popatrz na umiejętności syna i jego wiek korygowany. umie więcej niż na ten wiek i pięknie goni wiek urodzeniowy. Diagnozy, podejrzenia lekarzy....najważniejsze jak się dziecko rozwija a przecież Łukasz rozwija się na medal! wiesz ile roczniakow urodzonychw terminie jest na podobnym etapie?
 
reklama
Do góry