reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina 50 na wywołanie miesiączki.

*martusia*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2012
Postów
3 231
Miasto
Warszawa
witam dziewczęta,

3.5 miesiąca temu urodziłam synka przez CC. wczoraj się wybrałam do ginka bo nie dostaję miesiączki. gin przepisał luteinę 50. biorę i czekam ;) ale mam pytanie: czy miesiączka może nie przyjść mimo że ciąża wykluczona? czy taka wywoływana jest bardziej bolesna? czy po tej wywołanej następna będzie normalnie?

dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
reklama
Ginka mi powiedziała że do 2 tyg po odstawieniu powinna się pojawić @ kiedyś też luteiną miałam wywołaną to dostałam kilka dni po odstawieniu. Miałam dawkę wtedy i teraz 2 razy dziennie jedną tabletkę przez 5 dni.
Ps. też mam synka Oliwiera. pozdrawiam:)
 
Do góry