reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

luteina a wodnisty sluz prosze o porade

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
jestem w 22 tc od mies biore luteine do pochwowo.oprocz bialego sluzu mam tez wodnisty ze wkladka jest wilgotna . ktoras z was tak miala?
 
reklama
NowaNatka, co prawda nie jestem w ciąży i dopiero się staramy, ale też biorę luteinę dopochwowo. Obserwuję po niej podobne objawy co Twoje. Normalnie śluz taki kremowo-wodnisty zalewał mnie na dzień przed lub w dzień @. A teraz od kilku dni jest tego tak dużo, że po nocy budzę się cała mokra i aż uda mam całe zalane, a jestem dopiero w 22dc. (cykle mam 30-32dniowe).
 
no wlasnie czytalam cos w necie ze przy luteinie pojawia sie taki wodnisty sluz . jestem ciekawa czy duzo dziewczyn tak ma..
 
Nie jestem w stanie stwierdzić jak generalnie luteina wpływa na śluz, bo biorę ją pierwszy raz, w dodatku w cyklu stymulowanym i pierwszy raz długofalowo sprawdzam śluz (wcześniej nie miałam co sprawdzać, bo miałam cykle bezowulacyjne i śluzu też nie było). Jednak mimo tego, że wcześniej nie obserwowałam śluzu, to nie miałam takiego zalewu, jak teraz. Po prostu rano mam wrażenie, że albo się posikałam, albo okres dostałam. Generalnie clo wysusza, więc mój zalew musi być spowodowany luteiną. Nie jest to fajne :(
 
co do sluzu zauwazylam ze zaczol byc zoltawy na wkladce i odczowam do tego suchosc pochwy .kilka dni temubylam u lekarza i nie bylo zadnej infekcji. gdzies przeczytalam ze po luteinie moze tak byc . czy ktoras z was tak miala?
 
Dzień dobry, jestem tu nowa i nie wiem, czy w dobrym miejscu piszę. Jestem w 8 tc i niestety nie mam możliwości skontaktować się z lekarzem prowadzącym (nie mam do niego numeru),a wczoraj zdarzył mi się niezwykle obfity upław. Właściwie to była to woda. Równiez przyjmuję luteinę dop i wcześniej miewałam wodniste uplawy+resztki tabletki, ale wczoraj miałam całą bieliznę mokrą. Oczywiście w internecie wiadomo, co przeczytałam. Wizytę mam jutro. Czy którejs z Was zdarzaly się na tym etapie ciąży tak obfite, wodniste wycieki i z ciąża było ok?
Z góry dziękuję za odp.
 
reklama
Do góry