reklama

luteina a wodnisty sluz prosze o porade

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez NowaNatka, 26 Wrzesień 2015.

1. NowaNatka

NowaNatka Fanka BB :)

jestem w 22 tc od mies biore luteine do pochwowo.oprocz bialego sluzu mam tez wodnisty ze wkladka jest wilgotna . ktoras z was tak miala?

2. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

NowaNatka, co prawda nie jestem w ciąży i dopiero się staramy, ale też biorę luteinę dopochwowo. Obserwuję po niej podobne objawy co Twoje. Normalnie śluz taki kremowo-wodnisty zalewał mnie na dzień przed lub w dzień @. A teraz od kilku dni jest tego tak dużo, że po nocy budzę się cała mokra i aż uda mam całe zalane, a jestem dopiero w 22dc. (cykle mam 30-32dniowe).

3. reklama
  4. NowaNatka

no wlasnie czytalam cos w necie ze przy luteinie pojawia sie taki wodnisty sluz . jestem ciekawa czy duzo dziewczyn tak ma..

5. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

Nie jestem w stanie stwierdzić jak generalnie luteina wpływa na śluz, bo biorę ją pierwszy raz, w dodatku w cyklu stymulowanym i pierwszy raz długofalowo sprawdzam śluz (wcześniej nie miałam co sprawdzać, bo miałam cykle bezowulacyjne i śluzu też nie było). Jednak mimo tego, że wcześniej nie obserwowałam śluzu, to nie miałam takiego zalewu, jak teraz. Po prostu rano mam wrażenie, że albo się posikałam, albo okres dostałam. Generalnie clo wysusza, więc mój zalew musi być spowodowany luteiną. Nie jest to fajne :(

6. aneta1922

aneta1922 Zaciekawiona BB

Gin mówił mi ze tak jest. Wiec to normalne. Wiec spokojnie kobietki.

7. NowaNatka

co do sluzu zauwazylam ze zaczol byc zoltawy na wkladce i odczowam do tego suchosc pochwy .kilka dni temubylam u lekarza i nie bylo zadnej infekcji. gdzies przeczytalam ze po luteinie moze tak byc . czy ktoras z was tak miala?

8. aneta1922

aneta1922 Zaciekawiona BB

Ja tak mam po luteinie

9. NowaNatka

anetko ,ale mialas typowo zolty sluz bo od mies biore lute i teraz mi dopiero tak sie dzieje i zaczynam sie martwic

10. reklama

Poleć forum