reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina dopochwowa a Plamienie.

Dołączył(a)
10 Luty 2016
Postów
2
Witajcie. Przed wczoraj zaczęło się pojawiać tylko przy podcieraniu Plamienie. Dostalam luteine i duphaston. Zaczelam 7 TC. Mam leżeć. Dziś mam jakby większe uplawy brązowe. Ale też tylko przy podcieraniu. Może to być od luteiny dopochwowej? USG ok, dzidzia się rozwija a serduszko bije. Od leżenia bola mnie plecy na dole i mam wrażenie przez to że całe podbrzusze mnie ciągnie.
 
reklama
nie rozumiem czemu dostałaś i luteine i duphaston bo jedno i drugie to progesteron..
Brązowe plamienie nie jest od luteiny dopochwowej. Ciągnie tzn, twardnieje Ci brzuch?
 
Do góry