reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina dopochwowa a szyjka

ashisohi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2018
Postów
185
Na początku gdy aplikowalam luteine nie miałam problemu żeby wlozyc ją na długość palca, teraz szyjka stała sie taka "napuchnięta"(?) I nie moge włożyć jej dalej niz na polowe palca, czy luteina nadal sie dobrze wchlonie?
 
reklama
A miałam tak znacznie później i przy pessarze, dużo kobiet tak ma. Oczywiście tabletkę wkłada się do pochwy, a nie do szyjki więc nie ma co jej daleko wpuchać. Trzeba ją włożyć tak żeby nie wypadła, możesz sobie po aplikacji poleżeć, żeby się wchłonęła. Ps. Jeśli cię to bardzo martwi to przy kolejnej wizycie powiedz o tym lekarzowi.
 
Ja aplikowalam od poczatku ciazy luteine ;) i tak, wchlonie sie normalnie,umiesc ja najdalej jak mozesz, ale bez spiny ;)
 
reklama
Szyjka może zrobić się spulchniona i bardziej ukrwiona w ciąży. Mi ginekolog radziła dlatego wkładać luteine palcem a nie aplikatorem żeby nie podrażnić sobie czegoś. Wkładaj tak głęboko jak możesz bez bólu i zwróć na to uwagę lekarzowi przy wizycie bo może będzie lepiej zmienić na doustną.
 
Do góry