reklama

Luteina dopochwowa

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez aneta1922, 13 Październik 2015.

1. aneta1922

aneta1922 Zaciekawiona BB

Cześć. Mam pytanie czy ktoś jest na luteine dopochwowej. Jeśli tak to z jakich powodów ją przyjmuję i jak?

2. NowaNatka

NowaNatka Fanka BB :)

hej .jestem na tej luteinie bo szyjka macicy mi sie nieznacznie skrocila i muszebrac. kobiety ktore nie sa w ciazytez przyjmuja ale o ile sienie myle to gdy sie staraja o bobasa.

3. reklama
  4. Katka 77

Katka 77 Początkująca w BB

Witam brałam luteine ,ponieważ ciąża była zagrożona 2 razy dziennie głeboko dopochwowo i 20 min po tym musiałam poleżeć,aby dobrze się rozpuściła

5. aneta1922

Ja mam brać na wyregulowanie cykli. A ogólnie tez staramy się o dziecko

6. Katka 77

Też się bierze przy staraniach

7. aneta1922

Mam nadzieje ze pomoże

8. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

Ja też biorę luteinę. Staramy się o dzidzię, mam pcos i b. niskie progesterony w drugiej fazie. Biorę 2x2

9. Katka 77

A kwas foliowy też bierzesz? też prawdopodobnie ma znaczenie.Zyczę powodzenia w staraniach ,że wkrótce napiszesz Będe Mamą!

10. reklama
  11. aneta1922

Kwas foliowy tez biorę :laugh2:

12. karla27

karla27 Zaciekawiona BB

U mnie lekarz zalecił luteine bo miałam bardzo napięty brzuch już w połowie ciąży. Luteina dopochwowa jest naprawdę super rozwiązaniem w porównaniu do tej którą bierze się doustnie, pod język (musiałam w ciąży z powodu przyjmowania innych leków przeskoczyć na tą doustną) i nie polecam...jest tak gorzka że myśl o wieczorze i o tym ze czeka mnie ssanie gorzkiej tabletki odbierała mi chęć na spanie:)

Poleć forum