reklama

Luteina dopochwowa

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez aneta1922, 13 Październik 2015.

1. aneta1922

aneta1922 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć. Mam pytanie czy ktoś jest na luteine dopochwowej. Jeśli tak to z jakich powodów ją przyjmuję i jak?

2. NowaNatka

NowaNatka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    hej .jestem na tej luteinie bo szyjka macicy mi sie nieznacznie skrocila i muszebrac. kobiety ktore nie sa w ciazytez przyjmuja ale o ile sienie myle to gdy sie staraja o bobasa.

3. reklama
  4. Katka 77

Katka 77 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam brałam luteine ,ponieważ ciąża była zagrożona 2 razy dziennie głeboko dopochwowo i 20 min po tym musiałam poleżeć,aby dobrze się rozpuściła

5. aneta1922

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam brać na wyregulowanie cykli. A ogólnie tez staramy się o dziecko

6. Katka 77

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też się bierze przy staraniach

7. aneta1922

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam nadzieje ze pomoże

8. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Ja też biorę luteinę. Staramy się o dzidzię, mam pcos i b. niskie progesterony w drugiej fazie. Biorę 2x2

9. Katka 77

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A kwas foliowy też bierzesz? też prawdopodobnie ma znaczenie.Zyczę powodzenia w staraniach ,że wkrótce napiszesz Będe Mamą!

10. reklama
  11. aneta1922

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kwas foliowy tez biorę :laugh2:

12. karla27

karla27 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie lekarz zalecił luteine bo miałam bardzo napięty brzuch już w połowie ciąży. Luteina dopochwowa jest naprawdę super rozwiązaniem w porównaniu do tej którą bierze się doustnie, pod język (musiałam w ciąży z powodu przyjmowania innych leków przeskoczyć na tą doustną) i nie polecam...jest tak gorzka że myśl o wieczorze i o tym ze czeka mnie ssanie gorzkiej tabletki odbierała mi chęć na spanie:)

Poleć forum