reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Luteina dopochwowo, 6 tydz. Niepokojący Śluz

Dołączył(a)
4 Czerwiec 2023
Postów
2
Od kilku dni biorę luteinę dopochwowo, stosuje poprzez aplikator. Po 2-3dniach stosowania zauważyłam wyciągając aplikator że śluz jest lekko zabarwiony i korzystając z toalety pojawia się (niewiele ale jest)śluz lekko zabarwiony krwią. Czy też tak miałyście?
 
reklama
Być może od aplikatora, wszystko tam jest teraz bardzo ukrwione. Ja zawsze wkładałam ręka tyle że miałam krótkie paznokcie. Mam wrażenie, że daje to większą kontrolę.
 
A z jakiego powodu bierzesz luteinę? Ja używałam aplikatora i nigdy nic mi nie było. Aczkolwiek można się nim skaleczyć
 
Od dzisiaj zacznę bez używania aplikatora. Widziałam tę informację o ciężarnych ale pomyślałam, że chodzi o te zawansowane (wiem to głupie..). Dziękuję za wszystkie informacje -koniec z aplikatorem 😊
 
Do góry