reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina i śluz

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Kochane
Przyjmuje luteine 100(2xdziennie) od 6 dni i trochę się martwię bo mam wrażenie że mi chlupie! Czy luteina dopochwowa zwiększa aż tak mocno ilość śluzu ?
Jestem w 7 tyg.ciazy
 
reklama
Nie biorę leków typu luteina ale pamiętam że zalewało mnie bardzo i nie tylko z rana ..do 15 tyg. Śluz potrafił się zdażyć rozciągliwy i zabarwiony na żółto! a następnego dnia być mleczny i wodnisty .. zasychal zoltawo...... Ilość się zmniejszyła po 15 tyg jak i od tego czasu śluz w większości zaczął byc biało mleczny o konsystencji mleczka ..mimo to idzie wkładka za wkładka ale ilość zdecydowanie jest mniejsza
I też mi chlupalo....

Hormony decyduja o wydzielaniu więc moze ta luteina ma wpływ również aczkolwiek pamiętając to jak to też przebiegało u innych dziewczyn...bywa różnie
 
Do góry