reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina/ miesiączka

yesenia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2013
Postów
1 527
Miasto
Biłgoraj
Witam! Mam takie pytanko, od którego dnia cyklu stosować luteinę aby przyśpieszyć miesiączkę o tydzień? bardzo mi na tym zależy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zastanawiam się czy to bezpieczne. Planuje ciążę , ale zależy mi na przyśpieszeniu @. Ostatnio miałam dość regularne cykle co 27-29 dni, a w tym miesiącu zonk @ dostałam 35 dnia. Trochę pokrzyżowało to moje plany, chciałam po świętach brać się do roboty :-)
 
A z jakiego powodu chcesz przyspieszyc?? Bo jesli tylko dlatego zeby po swietach brac sie do roboty to ja bym odpuscila bo mozesz sobie namieszac w hormonach. Najlepiej idz do gina jesli masz mozliwosc i on ci ustawi.
A jak nie to tak od 10 dnia jak pisalam wyzej.
 
moje szczęście nie zna granic :no: zawsze coś jest nie tak :( może to co pisze wydaje się dziwne, ale bardzo zależało mi na tych staraniach zaraz po świętach, wtedy to według moich obliczeń miałam mieć @ , na moje nieszczęście ten cykl bardzo mi się przedłużył dokładnie o tydzień, no cóż będę musiała poczekać :baffled:
 
reklama
Wiesz zrobisz jak uwazasz bo to twoje cialo ale ja bym nie robila nic. Tydzien pozniej zaczniesz starania to chyba sie swiat nie zawali? Ja cie rozumiem bo tez zawsze planowalam ale staramy sie juz ponad rok i z planow wyszla blada dupa za przeproszeniem. Takich zeczy nie zaplanujesz niestety
 
Do góry