reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina podjęzykowa a skracaja się szyjka

Donka1987

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2020
Postów
26
Hej od początku ciazy przyjmuje luteinę dopochwowa. Zaczęła skracać mi się szyjka została zwiekszona dawka. W wymazie wyszły bakterie, dlatego lekarz zdecydował przejść na luteinę podjęzykowa, aby dodatkowo nie podrażniać. Tez tak miałyście?
 
reklama
Ja miałam podobnie.. Tylko ja z tej pod język przeszłam na dopochwową... Niestety też miałam problem z szyjka oraz bakteriami ale ja nie wróciłam do tej pod język,tylko dalej stosowałam ta drugą opcję..
 
Ja przeszłam z dopochwowej po paru tygodniach na podjezykową. Również zapobiegawczo aby nie powstały żadne infekcje i zakażenie bakteryjne.
 
reklama
Do góry