reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Luteina przy staraniach o dziecko

reklama

Mamcia_86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2011
Postów
1 128
MUSI wyregulować :-D przez ostatnie kilka lat uwazalismy, żeby nie nabroić. A teraz okazuje się, że nie jest to takie łatwe
 

Mamcia_86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2011
Postów
1 128
Zrobiłam dziś test... Jedna kreseczka. Miesiączkę powinnam mieć poniedziałek - wtorek :sad:
 

młoda1994

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
13 082
Zrobiłam dziś test... Jedna kreseczka. Miesiączkę powinnam mieć poniedziałek - wtorek :sad:
Kochana ten test jeszcze niczego nie przekreśla. Jesteś przed miesiączka i test miał prawo wyjść negatywny. Poczekaj na miesiączke do wtorku i jeśli jej nie będzie to dla pewności test zrób w środę rano lub idź na betę to będziesz miała pewność czy jesteś w ciąży czy jednak okres przyjdzie ale trochę opóźniony. Nie ma co się spieszyć z testem bo teraz jest ci przykro że test negatywny i czekasz na miesiączke i pewnie cykl już przekreslilas A może się okazać że jesteś w ciąży.

Nie przeszkadza mi to że robicie testy przed terminem @ Ale nie rozumiem po co? Jednej pokaże drugiej nie pokaże nic A jeszcze innej pokaże że jest w ciąży A po kilku dniach dostanie miesiączke i okazuje się że ciaza biochemiczna. Naprawdę potrzebny jest ten stres?

Ps. Jednak u siebie mogę nazwać że mam cierpliwość co do czekania i testowania.
 
reklama
Do góry