reklama

Lutowa mama u lekarza

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2015' rozpoczęty przez aniam141, 23 Czerwiec 2014.

1. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Jak w temacie , piszcie o badaniach wizytach :tak:

2. dorex3

dorex3 Fanka BB :)

za nami pierwsza wizyta w 6 t i2 d było już widać serduszko :-) następna w ten piątek ale muszę jeszcze z robić trochę badań labolatoryjnych i może już założymy kartę ciąży:-D

3. reklama
  4. maagsiaa

maagsiaa Fanka BB :)

Kolejna wizyta 7.07 + badania: przeciwciała anty Rh (u Nas niestety konflikt serologiczny :-(), morfologia, glukoza, WR, mocz :)
    Zapewne na wizycie dostanę skierowanie na 1/3 z prenatalnych, z czego bardzo się cieszę, bo będę wiedziała czy moje Maleństwo jest zdrowe :tak:

5. Zor

Zor lutówka 2015 :)

Ja mam jutro albo pojutrze usg, żeby zobaczyć bijące serduszko :)
    Wizyta u lekarza 26.06. szkoda, że niemal dzień po dniu muszę tak daleko jechać ale widocznie lekarz tak potrzebuje:cool2:

6. dorex3

łooo matko a ja taka listę badań dostałam że chyba mi pól litra krwi upuszczą:-D

7. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

A ja mam część do przepisania , toxo , grupę krwi to na bank może coś tam jeszcze .
    Mam przynieść babce wszystko z poprzedniej :tak:
    Może troszkę krwi sobie uchowam :-p

8. MadziaSek

MadziaSek Moderator

To i ja dodam ze na wizycie u ginekologa dostalam skierowanie na mocz, morfologie, glukoze, wr, tsh, toksoplazmoze, rozyczke, hiv. Dzisiaj pobrali 4 fiolki!

Aniam to mozna cos przepisac? Moj gin mimo ze wiekszosc rzeczy robilam rok temu dal mi znowu skierowanko na badania.

9. Zor

Zor lutówka 2015 :)

Powiedzcie mi jeszcze czy do jakiś z tych badań trzeba być na czczo? Bo pewnie jak w czwartek idę to coś tam do zrobienia dostanę..to mogłabym się przygotować na pobranie od razu

10. reklama
  11. monikamarcina

monikamarcina Fanka BB :)

Do wszystkich chyba ;)

12. dorex3

to ja wam moja listę napiszę
    -grupa krwi+ alloprzeciwciała
    -morfologia
    -tsh
    -toxoplazmoza
    -HBsAg
    -HCV
    -HIV
    -USR
    -badanie i posiew moczu
    dużo tego ale właśnie sprawdzałam i w pprzedniej ciąży miałam to samo oprucz posiewu.....

Poleć forum