reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
za nami pierwsza wizyta w 6 t i2 d było już widać serduszko :-) następna w ten piątek ale muszę jeszcze z robić trochę badań labolatoryjnych i może już założymy kartę ciąży:-D
 
Kolejna wizyta 7.07 + badania: przeciwciała anty Rh (u Nas niestety konflikt serologiczny :-(), morfologia, glukoza, WR, mocz :)
Zapewne na wizycie dostanę skierowanie na 1/3 z prenatalnych, z czego bardzo się cieszę, bo będę wiedziała czy moje Maleństwo jest zdrowe :tak:
 
Ja mam jutro albo pojutrze usg, żeby zobaczyć bijące serduszko :)
Wizyta u lekarza 26.06. szkoda, że niemal dzień po dniu muszę tak daleko jechać ale widocznie lekarz tak potrzebuje:cool2:
 
A ja mam część do przepisania , toxo , grupę krwi to na bank może coś tam jeszcze .
Mam przynieść babce wszystko z poprzedniej :tak:
Może troszkę krwi sobie uchowam :-p
 
To i ja dodam ze na wizycie u ginekologa dostalam skierowanie na mocz, morfologie, glukoze, wr, tsh, toksoplazmoze, rozyczke, hiv. Dzisiaj pobrali 4 fiolki!

Aniam to mozna cos przepisac? Moj gin mimo ze wiekszosc rzeczy robilam rok temu dal mi znowu skierowanko na badania.
 
Powiedzcie mi jeszcze czy do jakiś z tych badań trzeba być na czczo? Bo pewnie jak w czwartek idę to coś tam do zrobienia dostanę..to mogłabym się przygotować na pobranie od razu
[emoji4]
 
reklama
to ja wam moja listę napiszę
-grupa krwi+ alloprzeciwciała
-morfologia
-tsh
-toxoplazmoza
-HBsAg
-HCV
-HIV
-USR
-badanie i posiew moczu
dużo tego ale właśnie sprawdzałam i w pprzedniej ciąży miałam to samo oprucz posiewu.....
 
Do góry