reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ktoras z Was pisala o bolu brzucha...hm ja tez mam takie pobolewania o czasem klucie jak na @ ale slyszalam ze to normalne bo sie rozciaga wszystko i dlatego boli a ja i tak co chwike spr czy przypadkiem wiecie...
 
Dziewczyny jest serduszko[emoji7][emoji177][emoji177][emoji177]termin na 13.02
Super [emoji7]gratuluje [emoji847]
Ja z om mam termin na 5.2. Zobaczymy co sie okaze na usg. Jednak biorac pod uwage ze 1 corke urodzilam 2 tyg przed terminem a drugą tydzien przed to mozliwe ze 3 dzidzius bedzie styczniowy. Moja 2 corka urodzila sie 1 stycznia. Ale sie cala spinalam zeby jej tylko w sylwestra nie urodzic [emoji1787]
 
Cześć dziewczyny ! Gratuluję udanych wizyt i bijących serduszek waszych maleństw.

Nie wiem czy jestem w stanie napisać coś więcej. Walka mojego zdrowego rozsądku i wewnętrznej paniki trwa. A końca nie widać...
 
Gdyby nam się nie udało w cyklu majowym tylko miesiąc później to byłabym to ja na 1000% z naszym szczęściem :p :D ale teraz termin wychodzi mina początek lutego;)


Dokładnie, moja babcia do dziś nie wie dokładnie kiedy sie urodziła, bo pradziadek poszedł ja zapisać jak skądś wrócił bo nie było go wtedy w domu, także wpisał jej chyba ta datę kiedy przyszedł, a ona już była na świecie z kilka dni a może nawet tydzień lub dwa..
Z ta data tez nie do końca tak jest bo znajoma rodziła w zeszłym roku 31 grudnia Ok godziny 13 i pytała czy zapiszą jej 1 stycznia, ale powiedzieli jej ze gdyby to było bliżej północy Ok 22, 23 to wtedy by się zgodzili.. jednak to była już za duża różnica :unsure:

O tak! Moja babcia urodziła się 29.03.1924 roku, a teraz jak rodzicie wyciągali dokumenty do pogrzebu, to akt chrztu się nie zgadzał z aktem urodzenia. W akcie urodzenia 29.03 a w akcie chrztu data urodzenia widniała 26.03. I tak naprawdę babcia do końca życia nie wiedziała, która data jest prawdziwa.
 
reklama
Witam nowe mamusie :)) kurde ciekawa jestem czy trafia się u nas (lutowek) bliźniaki :) u mnie pra prababcia urodziła 2x!!! pare bliźniaków, i moja mama ma siostrę bliźniaczkę. Wiec nie wykluczam jakiegoś prawdopodobieństwa ze u mnie lub u mojego rodzeństwa mogą się trafić :D heh już w poniedziałek mam usg ciekawe ile serduszek usłyszę :)
 
Do góry