reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Cześć Dziewczyny! W końcu i ja się przywitam:) Bo obeserwuję Was już od pewnego czasu. Z OM termin wychodzi mi na 04.02 a z USG na 06.02. Jestem mamą 10 latka, ale też już po jednej ciąży biochemicznej i 2 poronieniach zatrzymanych. W związku z taką historią nie chciałam się ujawniać wcześniej;) Ciąże potwierdzoną przez lekarza miałam 05.06, ale był tylko pęcherzyk. Byłam tak wcześnie, ponieważ potrzebowałam leków. Przyjmuję magnez, Acard 75 oraz kwas foliowy 5mg. We wtorek byłam na ponownym USG i widziałam już dzidziusia 8,1 mm z bijącym serduszkiem:) Mąż dowiedział się o wszystkim od razu, druga byłą księgowa:) bo jestem na własnej DG i musiałam szybko się poradzić;) Od środy wie nasz synek, który bardzo bardzo czekał na rodzeństwo. I postanowiliśmy mu powiedzieć o tym w zakończenie roku szkolnego, trochę jako "wisienka na torcie" do tych wszystkich miłych rzeczy tego dnia:)
Życzę wszystkim spokojnej ciąży:)
A dziś wizytującym samych dobrych wieść:)

Witaj, i rozgaszczaj SIĘ.. :)
No więc po dzisiejszej wizycie wiem że jestem w 5 tyg było widać pecherztyk zoltkowy ale jeszcze bez dzidzi jednak lekarka powiedziała że do tyg się pewno pojawi dziś betę miałam 3489
No to wszystko idzie w dobrym kierunku...:)

Dziewczyny czynu... Mój dzieć mnie tak doświadcza, że aż się boję co to będzie później... Ledwo przeżyłam w robocie zamiast na obiad usnelam w gabinecie. Na siedząco. Na szczęście nikt mnie nie nakrył, nie zdążyłam zrobić całej roboty co trzeba... Masakra ja nie wiem co to dalej będzie. Miałam dziś z szefową pogadać, ale nie miałam czasu, potem ona wyszła do domu... W poniedzial k się rozmowie.
 
Ja poki co z objawow to non stop dzien i noc moge chodzic do wc i piersi mnie troche bola. Podbrzusze czasem tez dokucza bo pobolewa, ale poki co żadnych mdlosci itd
 
reklama
Hej dziewczyny :) poranne czułe powitanie z toaletą to już u mnie norma :( mam nadzieję że niedługo to minie. Od słodyczy mnie mdli, za to dopiero wsunelam kilka ogorkow kiszonych i mam mega ochote na koreczki sledziowe, ktorych niestety u nas brak :( moze ktos bedzie lecial z pl i mi przywiezie [emoji848]w obu ciazach nie moglam sie oprzec slodyczom i mam 2 corki, wiec jakby tak wierzyc w przepowiednie to szykuje mi sie syn. Zobaczymy jak to sie sprawdzi. [emoji6][emoji6]
 
Do góry