reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Pewnie dlatego. Mi się nie wiesza, ale nie przechodzi do ostatniego przeczytanego tylko dochodzi do 10 strony, czuba że mnie ktoś zacytuje to tak.

Ja też miałam problem z apką. W ogóle nie dawała mi powiadomień, a miałam ustawione. Skasowałam, zainstalowałam ponownie i póki co działa.
Zaczynam chodzić spać z kurami [emoji23]
 
reklama
Cześć! Coś mi się ostatnio poprzestawiało i chodzę spać ok. 22 a wstaję o 6.... zawsze byłam śpiochem i w wolny dzień potrafiłam spać do 10... no nic, teraz będę łapać drzemki w dzień, chociaż w pracy będzie trudno [emoji16] miłego dni kochane! Ja może się dzisiaj wybiorę do jakiegoś budowlanego!
 
Dzień dobry, ja poszłam spać wczoraj po 21:00 A dzis mimo że mogłabym pospać to już od 6:00 spać nie mogę.
Dziś na 10:00 do 14:00 do pracy.
Hormony u mnie buzuja bo film oglądam i becze.... masakra jakaś. Dobrze że mój mąż jeszcze śpi bo by stwierdził że zwariowalam ;-)
 
Hej w weekend:) wczoraj był zwariowany dzień bo wieczorem po pracy pojechaliśmy na urodzinowego grilla, była masa ludzi wiadomo alkohol był jak zwykle.. i oczywiście wszyscy strasznie się martwili o mnie dlaczego nie pije, tłumaczyłam że jestem kierowcą wiec nie mogę ale we Francji możesz wypić kieliszek wina i jechać. Mimo to tłumaczyłam ze nawet jednego nie chce. Po czym ktoś palnął może inny powód jest czemu nie pijesz i bach wszyscy już podłapali a ja ani nie zaprzeczyłam ani nie potwierdziłam. Wolałam poczekać z chwaleniem się no ale cóż.. samo wyszło :p mam nadzieje, że wszystko skończy się szczęśliwie. Mogę mieć z tylu głowy ze moze być coś nie tak bo nim zaszlam to przez 2 lata borykalam się z problemami hormonalnymi i miałam miesiączkę raz na pół roku lub jeszcze dłużej.. ta ciąża nie była poprzedzona miesiączka bo ostatni raZ miesiączkę miałam w styczniu. Ale udało się zajść dzięki testom owulacyjnym. No nic... obawy sa ale mam nadzieje że będzie wszystko dobrze!
 
Szybko bo nie dawało mi spokoju te moje pobolewania i zaraz na start dostałam luteine i kontrolę właśnie 1 lipca
Cześć dziewczyny! Witam "nowe" mamusie, rozgośćcie się u nas na długo :) ja dzisiaj mogłabym cały dzień spać. Wstałam koło 9 trochę poogarnialam w domu i walnelam się na kanapie po czym przespałam kolejne 2 godziny. Teraz wróciłam z zakupów ciuchowych i dalej mogłabym spać o_O:o:p
@Koliberka mnie też od słodyczy odtrąca (w sumie przed ciążą też tak miałam ), ale kwaśne też niekoniecznie mi podchodzą, a ryb to już w ogóle - nawet zapach mi przeszkadza. Za to mięso w każdej postaci mogę jeść i po mięsie mam najmniejsze mdłości więc ciekawa jestem co u mnie się wykluje :-D
@paulina.blachut szybciutko się na wizytę wybrałaś, ale dobrze że póki co wszystko w porządku! Trzymamy kciuki dalej!
 
Witam się i ja :) też zasypiam przed 22 ale wstaje za to o 6 [emoji3] córka już ma drzemkę a ja skończyłam myć podłogi i rozkoszuje się kawą, ciepłą kawą! [emoji7][emoji7][emoji16]
 
Cześć dziewczyny. Było tak kolorowo, zero objawów. A od wczoraj wieczora po prostu mdli mnie tak że ledwo wytrzymuje. A do tego ciągle mam zawroty głowy i czuję się fatalnie...
 
reklama
Hej mamusie.

U mnie trochę latania załatwiania, zmarła nam babcia staruszka (93 lata) , wszystko na mojej głowie. Od tego chodzenia pobolewa trochę podbrzusze, więc staram się teraz leżeć.
Z objawów senność to utrapienie, jestem do niczego. I ból piersi.

Ja wyniki pójdę robić chyba w poniedziałek żeby na piątkową wizytę już mieć.

Wzruszyłam się jak czytałam wasze historie z mówienia o ciąży mężowi, nawet ta wersja przy patelni mnie wzruszyła.
 
Do góry