reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej :D witam nowe mamusie [emoji173]️

Ale pięknie plazowiczki, ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym tragicznym dniu i nocy[emoji86] myślałam ze nie dotrwam do rana.. Masakra [emoji33] mam nadzieje ze lada chwila sie to skończy i wparuje tu ze zdwojoną siłą[emoji23]

Co do bóli głowy to łącze sie w bólu.. Tyle ze u mnie chyba typowo migrenowe bóle (lekarz nie potrafił po milionach badań stwierdzić od czego to) także czy ciąża czy nie to glowa boli :) chociaz z synkiem jak byłam w ciąży to rzadko mnie bolała[emoji86]

Jutro jak będę sie w miare czuć to o 9 ruszam z synkiem nad wode, akurat mamy 2 min autem zeby podjechac i tak żebyśmy wrócili przed tym największym słońcem bo mój mały to tylko w wodzie by mógł siedziec [emoji14]

My dzisiaj zaczynamy 9 tydzień [emoji173]️

Buziaki [emoji8]
 
reklama
Hej dziewczyny ale się rozpisałyście [emoji16] chwile mnie nie było i ogrom do przeczytania. Witam wszystkie nowe mamusie na naszym wątku i gratuluje udanych wizyt [emoji173]️ Przepraszam że nie odniosę się do każdego z osobna ale naprawdę jakoś w ostatnich dniach nie mogę znaleść wolnej chwili aby spokojnie sobie posiedzieć. U mnie na szczęście dalej wszystko jest ok. Tylko ta senność cały czas się wokół mnie kręci. A hak już bym mogła się zdrzemnąć to zawsze cis innego do roboty sobie wyszukam. Dzisiaj okropny upał, wiec z domu nawet się nie ruszam. Życzę wszystkim miłego popołudnia [emoji8]
Oj senność tak od piątku nie mogę sobie z nią poradzić... Normalnie usiądę na chwilę i oczy mi się zamykają same... Masakra, aż boję się co to będzie w pracy :p
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Miło mi Was poznać, to mój pierwszy post tutaj.
Tydzień temu zrobiłam dwa testy:
Zobacz załącznik 992163

Miesiączka spóźniona już o ponad tydzień. Z Moich obliczeń to będzie jakiś początek 6 tygodnia, jutro wizyta u ginekologa.... strasznie się stresuje. Jest to dla mnie taki szok, że do końca nie wierzę, że to możliwe, że to prawda. Cały czas się zamartwiam, że nic nie zobaczę na USG i że test kłamie...... ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to termin będzie gdzieś w okolicach końca lutego ;)
Gratuluję :) i witam
Hej hej. U mnie niedziela zabiegana. Objechaliśmy wszystkie możliwe budowlane sklepy w m1 a i mój wciągnął mnie do świata dziecka. Powiem Wam, że ledwo w tych sklepach wytrzymałam, niby jest tam klimatyzacja, ale jakbym jej nie czuła, mdłości non stop i ta czułość na zapachy! Normalnie czuję każdego zapach [emoji16] my właśnie wracamy i może skoczymy na działkę z psem. Pozdrawiam Was [emoji173]️
Ale masz książkowa ciążę :D wszystkie objawy oktorych czytałam i nigdy nie doświadczyłam... Mega :D a tak serio strasznie Ci współczuję, ty masz teraz jakoś usg, dobrze pamiętam? Może tam siedzą dwa gluti i tak matce dają w kość?
Znajoma była w 6 miesiącu na koncercie, co prawda Eda Sheerana i nikt nie miał obiekcji.
Nooo powiem Ci ze ten koncert nie należał do cichych... Czuliśmy z mężem muzykę nawet we włosach. Sztos. Myślę że dzidzia się wyskakala ostro jak cały stadion z żal skakać przy Singu :D
 
Zazdroszczę wam trochę tego wylegiwania się nad wodą, niestety ze względu na syna po papie musimy bardzo unikać słońca, całe wakacje.... Więc dziś ten basen zaliczony... Teraz jestem wypluta na maksa :D
 
Zazdroszczę wam trochę tego wylegiwania się nad wodą, niestety ze względu na syna po papie musimy bardzo unikać słońca, całe wakacje.... Więc dziś ten basen zaliczony... Teraz jestem wypluta na maksa :D
O matko wspolczuje ze musicie unikać słońca [emoji86] to tylko wam zostają spacerki jak juz słońca nie ma albo w pochmurne dni? Czy troche moze jednak przebywać na tym słońcu ale żeby nie przesadzać?
 
@Jotka_Szczotka tak, jutro mam między 7:30 a 9:45 ;) w zależności o której mnie przyjmie. Jutro będzie wiadomo, czy jeden czy dwa [emoji23] matko, ja sobie cholernie współczuję, nic fajnego [emoji23]
IMG_3775.JPG

IMG_3776.JPG
 
Hej :D witam nowe mamusie [emoji173]️

Ale pięknie plazowiczki, ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym tragicznym dniu i nocy[emoji86] myślałam ze nie dotrwam do rana.. Masakra [emoji33] mam nadzieje ze lada chwila sie to skończy i wparuje tu ze zdwojoną siłą[emoji23]

Co do bóli głowy to łącze sie w bólu.. Tyle ze u mnie chyba typowo migrenowe bóle (lekarz nie potrafił po milionach badań stwierdzić od czego to) także czy ciąża czy nie to glowa boli :) chociaz z synkiem jak byłam w ciąży to rzadko mnie bolała[emoji86]

Jutro jak będę sie w miare czuć to o 9 ruszam z synkiem nad wode, akurat mamy 2 min autem zeby podjechac i tak żebyśmy wrócili przed tym największym słońcem bo mój mały to tylko w wodzie by mógł siedziec [emoji14]

My dzisiaj zaczynamy 9 tydzień [emoji173]️

Buziaki [emoji8]
Też dziś zaczęłam 9 tydz [emoji4]
 
reklama
Cześć dziołszki [emoji4] widzę humory dopisują, strasznie zazdroszczę Wam beztroski, wylegiwania się na plaży, kąpania itp.... u nas ostatnio armagedon. Synkowi idą ząbki, mocno to przeżywa, dodatkowo przyplątała się chyba trzydniówka, jutro lecimy do lekarza, żeby posprawdzać wszystko [emoji3525]

Widziałam, że był temat prenatalnych i testu pappa. Można robić prenatalne bez pappa, co do pappa zdania są podzielone. Na sierpniówkach (moja poprzednia ciąża) kilka dziewczyn dostało fałszywie alarmujące wyniki, nastresowały się mocno, u żadnej nic się na szczęście nie potwierdziło. Trzeba sobie zadać pytanie, jak się zniesie potencjalnie złe wieści z tych testów. Mi lekarz je zalecił, choć wskazań nie było. Z tym, że już miałam różne trudne sytuacje i z ginem zawsze dobrze się kończyło, więc nie kwestionuję jego zaleceń. W tej ciąży pewnie też zrobię.

Pisaliście coś o programie darmowych prenatalnych na Śląsku, możecie coś więcej na ten temat powiedzieć ? Jestem ze Śląska, może bym się załapała, gin prywatnie to kilka stówek w kieszeni by zostało... [emoji9]

W ogóle to mam wrażenie, że brzuch mi trochę wysadziło... Ale żeby tak już już już????? [emoji15][emoji15][emoji15]
 
Do góry