reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Melduje się po wizycie ;) Dzis wg usg równiutko 10 tydzień, dzidzia 2,82 cm widziałam już 2 raczki i 2 nóżki:) apka pokazywała mi termin 2.02 ale doktorek i położna jakimś cudem wyliczyli mi 3.02 wiec poproszę o zmianę:D kolejna wizyta 24.07 i jutro tez dzwonię żeby umówić się na prenatalne☺

Aaa i ja mam tylko fb, niestety insta nie ogarniam o_O
 
@coco07 gratuluje [emoji106][emoji4]

O to widze ze nie tylko mi siadlo insta fb i messanger. A ja po 10razy mamie probowalam screena wyslac myslalam juz ze to cos u mnie nie tak.
 
Melduje się po wizycie ;) Dzis wg usg równiutko 10 tydzień, dzidzia 2,82 cm widziałam już 2 raczki i 2 nóżki:) apka pokazywała mi termin 2.02 ale doktorek i położna jakimś cudem wyliczyli mi 3.02 wiec poproszę o zmianę:D kolejna wizyta 24.07 i jutro tez dzwonię żeby umówić się na prenatalne☺

Aaa i ja mam tylko fb, niestety insta nie ogarniam o_O
Super wieści no roscnijcie dalej zdrowo ❤️ Ja tez mam termin na 2 luty ale założę się ze ostatecznie będę styczniowką... bo z bliźniakami to zwykle szybciej się rodzi. Ale przywiązałam się już do was wiec mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko jak zostanę już do rozwiązania :p
 
@coco07 superanckie wieści!

Witam się w czwartek. Za mną okropna noc. Znowu snily mi się pierdoły, tym razem ktoś się wieszał... Znowu się rzucalam pocalym łóżku. .. Coraz mocniej boli mnie kolano....co też nie daje mi spać w nocy... Muszę wrócić do ćwiczen, bo inaczej zwariuje. :( boli mnie jak sku.&$&5n. Poprostu dramat. Muszę naszykowac sobie zarlo, zrobić śniadanie i do pracy rodacy.
 
Cześć dziewczyny! Ja już na nogach. Śniadanie zrobione, standardowo buła z pomidorem. Drugie śniadanie do pracy i obiad też [emoji16] zrobiłam na obiad wątróbkę, jak normalnie mi jej zapach przeszkadzał, tak teraz nic. Mam nadzieję, że i równie bez problemu wejdzie w porze obiadowej. Ja dzisiaj w pracy do 17 i jutro wolne, potem sobota do pracy i urlop dwa tygodnie! Jak ja psychicznie odpocznę [emoji173]️

@coco07 gratuluję super wizyty i super dziecia [emoji173]️

@Jotka_Szczotka mi się codziennie coś śni, dzisiaj np. miałam romans z Radkiem z big brother, a ja raptem jeden odcinek oglądałam [emoji23][emoji85]
 
Wy już po śniadaniach, a ja dopiero wstaje [emoji85] córka ostatnio daje mi trochę dłużej pospać. :)
To chyba pierwszy dzień od bardzo dawna kiedy otworzyłam oczy i chyba nie mam mdłości!
Co do snów to chyba ta ciąża tak na nas wpływa. Mi dziś się też takie głupoty śniły że aż mąż mnie dwa razy budził. A wcześniej bardzo bardzo rzadko miałam sny a jak się obudziłam to też ich nie pamietalam.

@coco07 gratuluję! :)
 
Melduje się po wizycie ;) Dzis wg usg równiutko 10 tydzień, dzidzia 2,82 cm widziałam już 2 raczki i 2 nóżki:) apka pokazywała mi termin 2.02 ale doktorek i położna jakimś cudem wyliczyli mi 3.02 wiec poproszę o zmianę:D kolejna wizyta 24.07 i jutro tez dzwonię żeby umówić się na prenatalne☺

Aaa i ja mam tylko fb, niestety insta nie ogarniam o_O
Gratuluję! ♥️
 
reklama
A ja się nie mogę doczekać śniadania, ale dzisiaj się umówiliśmy z mężem, że idziemy do knajpy na śniadanie. Mamy wychodzić za pół godziny, a mąż dalej śpi... A ja głodna jak wilk!!!
 
Do góry