reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Kochane pomóżcie mi proszę, zaczął od 3 dni strasznie boleć mnie kręgosłup, tylko samdół pleców.. Nigdy mnie nie bolał. Nic innego mi się nie dzieje, ale nie mogę się nawet schylic bo tak boli..macie też tak?
 
reklama
Ja tak miałam na początku. Lekarz powiedział że może to być od powiększającej się macicy albo nasilają się dolegliwości z kręgosłupem. Bo w ciąży tak czasem jest, że to co zwykle kuleje, kuleje jeszcze bardziej.
Kochane pomóżcie mi proszę, zaczął od 3 dni strasznie boleć mnie kręgosłup, tylko samdół pleców.. Nigdy mnie nie bolał. Nic innego mi się nie dzieje, ale nie mogę się nawet schylic bo tak boli..macie też tak?
 
Wybaczcie za tą bułkę [emoji23] i smacznego :D

@Jotka_Szczotka ty to musisz zawsze zaszalec ze zdjęciem jakiegoś jedzonka haha

@godzbal mmm podziel się rosołkiem [emoji173]️ samej tej wody bym się chętnie napiła :D

Super że wizyty udane[emoji7] piękne zdjęcia usg :D

Szalone z tymi zakupami haha ja lubię i pepco i hm i smyka, reserved, tesco a nawet czasem w ciuchu coś wyczaje [emoji14] nie kupuje dużo w pepco ale czasami jak cos sie trafi to mi się akurat z tym nic nie dzieje :) i nie szkoda jak mały ciora dupką po piachu itp [emoji14] wyjątkowo jeszcze za malymi ciuszkami sie nie rozglądałam, moze dlatego że wszędzie wyprzedaże i synkowi ciagle coś dokupuje :D

Ja sie laski tak dzisiaj fatalnie czuje ze nie dam rady więcej pisać.. Co chwile mnie zbiera na wymioty. Eh tragedia niech się ten 1 trymestr kończy [emoji31][emoji31][emoji31]

Buziaki i spokojnych nocek :*
 
Ja tak miałam na początku. Lekarz powiedział że może to być od powiększającej się macicy albo nasilają się dolegliwości z kręgosłupem. Bo w ciąży tak czasem jest, że to co zwykle kuleje, kuleje jeszcze bardziej.
Ale też do tego stopnia miałaś że nie mogłaś się schylic i ubrać butów? To dopiero 8 tydzień, rozumiem żeby to był 8 miesiąc.. Martwię się że może to jakis objaw poronienia :(
 
@Megan22 zapraszam. Ugotowałam wielki gar, nie wiem kto to zje, także wpadajcie [emoji16][emoji16][emoji16]

U mnie po rosołku super. Obawiałam się, że się nie przyjmie, a tu niespodzianka [emoji4]
Jutro tylko makaron ugotuję i obiad jak ta lala.

@Dominikamarta mnie kręgosłup co jakiś czas pobolewa, ale ja mam ogólnie skoliozę i jak długo stoję/leżę/siedzę, to niestety daje o sobie znać. Schylać się schylam, ale przy podnoszeniu czasami czuję. Dlatego ja się trochę obawiam jak zniosę późniejszy brzuch. Dla równowagi będę nosiła plecak [emoji16]

Ja jestem już tak śpiąca, że się wykąpałam i leżę już w łóżku, także dobrej nocy Wam życzę [emoji287]
 
Nie no aż tak to nie miałam. Ale musiałam co chwilę siadać bo na stojąco dłużej niż 5 minut nie dało rady.
A masz jakies dodatkowe objawy oprócz tego bólu kręgosłupa?
Ale też do tego stopnia miałaś że nie mogłaś się schylic i ubrać butów? To dopiero 8 tydzień, rozumiem żeby to był 8 miesiąc.. Martwię się że może to jakis objaw poronienia :(
 
Nie no aż tak to nie miałam. Ale musiałam co chwilę siadać bo na stojąco dłużej niż 5 minut nie dało rady.
A masz jakies dodatkowe objawy oprócz tego bólu kręgosłupa?
Kompletnie nic, tylko ten kręgosłup :( jutro mam wizyte u ginekologa, nie wiem jak usiądę na ten fotel..
 
To poczekaj cierpliwie do jutra i się nie stresuj już a przynajmniej postaraj. Może to tylko chwilowe dolegliwości. Każda z nas inaczej odczuwa ciążę. Może akurat u Ciebie daje ona takie objawy.
Kompletnie nic, tylko ten kręgosłup :( jutro mam wizyte u ginekologa, nie wiem jak usiądę na ten fotel..
 
reklama
Cześć dziewczyny, 2 dni mnie nie było i 300 postów [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85] szalone!

Ja to chyba będę nawet marcówką, tak wychodzi z ostatniej wizyty u gina. Na USG widział serduszko - ja przyznam się, że nie widziałam. Powiedział, że to przez późną owulację i teraz będę mieć wszędzie opóźnienia.... Termin z USG mam na 2 marca [emoji4]
 
Do góry