reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U mnie dzień się kończy w miarę dobrze, w miarę, bo z rana ten cholerny telefon mnie zdenerwował a po drugie, że jutro muszę iść do pracy i mi się nie chce.
Jestem happy, bo dzisiaj mnie nie mdliło, a wymioty pojawiły się sporadycznie [emoji16] ciekawe co przyniesie jutrzejszy dzień.
Nawet wciągnęłam dzisiaj loda -kaktusa [emoji16]
58404354499__934680F5-C464-4311-A74D-944CCC5EC3DF.JPG
 
reklama
U mnie dzień się kończy w miarę dobrze, w miarę, bo z rana ten cholerny telefon mnie zdenerwował a po drugie, że jutro muszę iść do pracy i mi się nie chce.
Jestem happy, bo dzisiaj mnie nie mdliło, a wymioty pojawiły się sporadycznie [emoji16] ciekawe co przyniesie jutrzejszy dzień.
Nawet wciągnęłam dzisiaj loda -kaktusa [emoji16]
Zobacz załącznik 994708
No teraz to przegielaś koleżanko! Jak możesz robić a takiego smaka... I to Jeszce ulubionym lodem mojego synka :p
 
Wszystko dobrze. Pęcherzyk podrósł i dorównał terminowi z OM. Serduszko bije i w połowie lutego zobaczę się z moim małym skarbem[emoji3059]

Co dziś jadlyscie na kolacje? Jestem potwornie głodna, a nie wiem na co mam smaka[emoji39] może się czymś zainspiruje[emoji3]
Pewnie już trochę za późno na inspiracje Ale były na kolację naleśniki że szpinakiem, pieczarkami i suszonymi pomidorkami:)
 
Hej ja sie tylko z wami witam i przeczytam. Niestety tak mnie wymioty męczą ze nic tylko beczec mi się chce.. Eh nie mam na nic sił i ochoty.. Mam nadzieje ze lada chwila będzie lepiej bo chce tu z wami na luzie popisać a sie kurde nie da [emoji31][emoji31][emoji31][emoji31] godzine temu pisalam tego posta ale musiałam przerwać bo wiadomo gdzie mnie pogonilo :/ tak na szybko przed snem wpadlam życzyć miłych nocek i zeby jutro dzień zaczynał się dla nas wszystkich bez tych mdłości [emoji33] DOBRANOC [emoji8]
 
To nie za fajne, takie teksty.
Ja dziś byłam u siebie w pracy, w odwiedzinach i zabrać kilka swoich rzeczy.
Niby szefowa spoko ale mimo wszystko widzę że nie na rękę te jej moje zwolnienie.

Z wyprawka super sprawa, zawsze trochę kasy w kieszeni [emoji6]
Hej Dziewczyny, chwilę mnie nie było i cała góra postów do nadrobienia [emoji33][emoji28]

Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie [emoji3526]

Wszystkim dziewczynom po wizytach gratuluję, fajne dzidzioki Wam rosną [emoji7][emoji7][emoji16]

U mnie ostatnio sporo się działo, w pracy masakra niestety i już zdecydowałam że od najbliższej wizyty idę na L4. Mam dosyć dogadywania że nie miałam co robić tylko w ciążę zachodzić [emoji43][emoji2959] i że nikt mi się będzie na rękę iść. Wracam do domu padnięta nie tylko fizycznie ale i psychicznie...

Poza tym byliśmy z moim Wstręciuchem ostatnio u znajomych i już nam zapowiedzieli że sporo wyprawki dostaniemy od nich (mają roczniaka w domu przy którym im trochę pomagałam jak miałam czas [emoji6]), więc trochę wydatków nam odejdzie, choć i tak część rzeczy planujemy kupić sami [emoji16][emoji28]
 
Ja tak miałem ostatnie dni, dziś dopiero lepiej także wiem co przechodzisz [emoji58]
Trzymaj się [emoji3590]
Hej ja sie tylko z wami witam i przeczytam. Niestety tak mnie wymioty męczą ze nic tylko beczec mi się chce.. Eh nie mam na nic sił i ochoty.. Mam nadzieje ze lada chwila będzie lepiej bo chce tu z wami na luzie popisać a sie kurde nie da [emoji31][emoji31][emoji31][emoji31] godzine temu pisalam tego posta ale musiałam przerwać bo wiadomo gdzie mnie pogonilo :/ tak na szybko przed snem wpadlam życzyć miłych nocek i zeby jutro dzień zaczynał się dla nas wszystkich bez tych mdłości [emoji33] DOBRANOC [emoji8]
 
Moja jest z jajkiem, pomodore, ogór, awokado i pekinka. Ale chyba przegięłam z ilością i już mi wychodzi bokiem.
Ooo to karmi jest bezalkoholowe? Nie wiedziałam, a tak je lubię! Sałatkę z fetą też bym zjadła. Zrobiłabym jutro, ale obiecałam mojemu zapiekanki ;)

@Jotka_Szczotka wybacz, błagam o wybaczenie! [emoji85]

Ja właśnie kichnęłam i jak nie krzyknę, nie wiedziałam, że tak jajnik może zakłuć [emoji23]
 
reklama
Mnie na szczęście wymioty nie męczą jakoś bardzo mocno - zdarzają mi się czasami, ale nie codziennie, muli mnie natomiast dość często niestety i niezależnie od tego co zjem [emoji21] ale staram się jeść 4-5 posiłków dziennie, ale nie zawsze wychodzi [emoji28][emoji13] na szczęście jest weekend to od roboty odpocznę [emoji3526] później tylko do środy wytrwać i będzie z górki. Mam nadzieję że na wizycie będzie wszystko cacy i też będę mogła się pochwalić zdjęciem z widocznym już ładnie dzidziokiem [emoji7][emoji7] i chcę też machające nóżki i rączki zobaczyć [emoji28][emoji23]
 
Do góry