reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dziewczyny właśnie siadam i będę nadrabiać forum, bo nie było mnie tylko jeden dzień, a widzę, że się nazbierało.

Chciałam wam się pochwalić, bo wpadłam na głupi pomysł i zamówiłam skarpetki na aliexpress niebieskie i różowe, jak poznam płeć to zrobię mężowi niespodziankę [emoji1787]
Screenshot_20190708-212920.jpeg
 
reklama
Kurde tez macie problem z tym bb? Co chwile mnie wywala, albo jest napisane że brak takiego wątku :/ z tego wszystkiego zjadło mi długiego posta :/..

Także już w skrócie :/:(

Gratuluję udanych wizyt :) super ze dzidziolki takie ruchliwe, fikają koziołki i machają rączkami, nózkami[emoji7]

@coco07 gratulacje :*

@Søde85 ale piękne zdjęcie z usg [emoji173]️ pewnie ze jestes juz nasza i nie oddamy :D

@Peeszet wspolczuje stresów dodatkowych ale na pewno wszystko będzie dobrze :* najważniejsze że dzidziol się rozwija i jest ok :*

@godzbal chyba będziemy świętować dzień w którym nic nie zwrócilysmy [emoji23] udanego pobytu i zeby bylo jak najwięcej słoneczka [emoji274]

@Velvetka super ze dzidziuś taki ruchliwy i mimo to udało się zrobić fajne zdjęcie :D

Ja mam to szczęście że i moi rodzice i rodzice męża mieszkają blisko także często obiadki mam od nich na wynos :D jutro tata mi zrobi pomidorową bo takiego smaka juz mam :D

@paulina.blachut tez myslalam o tym detektorze ale w sumie mnie nic złego nie spotkało i wolę być pozytywnej myśli :) ale jeśli to ma kogoś uspokoić to jak najbardziej jestem na tak żeby zakupić taki sprzęcik [emoji173]️ wiesz już może kiedy ten wątek będzie zamknięty?

Jutro chyba tylko ja wizytuje? [emoji86]:D

Miłych nocek :*
To jako pierwsza życzę powodzenia jutro :) wyśpij się dobrze przed tymi emocjami ♥️
 
@Megan22 ja dzisiaj też mam problem, wywala błędy co chwilę. Objemy się czymś pysznym [emoji16]

@coco07 dziękuję! To jest plus pochodzić znad morza [emoji16]

@Velvetka @Jotka_Szczotka czy u nas w szpitalu trzeba mieć nosidełko na wyjście? Chciałabym kupić jakiś porządny fotelik niewypinany, ale słyszałam, że w niektórych szpitalach wymagają właśnie.

Ma być troszkę dni słonecznych, ale wiecie, takich z pogranicza 21 stopni [emoji16] jak pojedziemy nad morze, to uraczę Was zdjęciami
 
@coco07 super, cieszę się, że z maluchem wszystko w porządku i że Ty czujesz się dużo spokojniejsza :)

@Søde85 śliczny dzieć [emoji173]️ aż nie mogę się doczekać, kiedy moje takie będzie [emoji16]

My już na miejscu. Chłodno w cholerę, raptem 13 stopni. Współczuję wszystkim, którzy wykupili sobie wczasy nad morzem [emoji33]
Niestety, hot-doga dowiodłam, ale pływa już w nadmorskiej kanalizie [emoji23] rosołek maminy i ziemniaczki młode z szyneczką też się zbulwersowały [emoji24][emoji24][emoji24]

To aż takie mdłości masz. Masakra [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]. Ja sobie nie wyobrażam spotkania z klapą po każdym posiłku. Najgorsza rzeczą dla mnie na świecie jest wymiotowanie. Wole rodzic sto razu niż wymiotować. Jak ja ci współczuje
 
Mam piękna Kruszynkę [emoji813]️ wierciła się, machala nozkami i rączkami [emoji813]️ poplakałam się ze szczęścia! Ma już 41.3mm, wiec wyszło na to, że to już 11+0 tydz. Termin więc przesunął mi się na 27.01 - mam nadzieję że mnie stąd nie wygonicie, ale to zrozumiem, jesli tak Zalaczam pierwsze zdjęcie mojej Kruszynki

Pięknie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ ja jeszcze 10 dni do pierwszej wizyty. Mam nadzieje ze ktoś tam już na mnie czeka pod sercem . Zrobiłam tylko 3 testy nic więcej. Brak okresu tez jest wiec mam nadzieje ze wszystko u mnie dobrze
 
A oto mój dzieć. Dwie ręce, dwie nogi i głowa jest na miejscu. Wzrostu 2.7cm. Fikało koziołki już, nie mógł zdjęcia zrobić. Za dwa tygodnie mam mieć prenatalne, a za tydzień pappa u tego samego dr.
A na wizycie u prywatnego się dowiedziałam, że nie będzie się ze mną cackał i zrobi mi cesarkę. Jestem trochę spokojniejsza.Zobacz załącznik 995690

Śliczny bobo [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
To aż takie mdłości masz. Masakra [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]. Ja sobie nie wyobrażam spotkania z klapą po każdym posiłku. Najgorsza rzeczą dla mnie na świecie jest wymiotowanie. Wole rodzic sto razu niż wymiotować. Jak ja ci współczuje

Sama jestem w szoku. Moja mama mówi, że z żadnej z 3 ciąż nie miała ani mdłości ani wymiotów. Zazdroszczę, serio.
U mnie najgorsze jest to, że schodzi ze smakiem, ale po chwili już się nie przyjmuje i muszę iść. Szkoda, że tak z drugą stroną nie działa, bo zaczęły mi się znowu zaparcia :/
 
Jestem po wizycie. Maluch ma 1,6 cm i bije serduszko. A ja siedzę i płaczę, bo obok niego 5 cm torbiel. Jestem przerażona jak nigdy w życiu.

Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Dzięki kochana, pocieszylas mnie [emoji847]
Dopóki dziecko i ty się nie nauczycie, nie powiem że nie boli, ale po nauczeniu, bajka. :) nic nie czujesz. Dziecko sobie dydoli i już. Mnie później to tylko bolało lekko gdy oproznil "wodopoj" do cna. To była oznaką, że albo kuniec, albo zmiana na drugiego, ale to już naprawdę później później. Dla mnie kp tobyl fantastyczny moment takiej bliskości z dzieckiem. Oczywiście trzeba mieć przy tym hamulec tez i umieć to zakończyć w odpowiednim momencie dla dziecka, a nie dla siebie :)
 
reklama
Sama jestem w szoku. Moja mama mówi, że z żadnej z 3 ciąż nie miała ani mdłości ani wymiotów. Zazdroszczę, serio.
U mnie najgorsze jest to, że schodzi ze smakiem, ale po chwili już się nie przyjmuje i muszę iść. Szkoda, że tak z drugą stroną nie działa, bo zaczęły mi się znowu zaparcia :/

A ja zawsze miałam zaparcia czy byłam w ciąży czy nie. Ale teraz jakoś łatwiej jest mi się wypróżniać. Pewnie za niedługo napisze ze mam jednak te zaparcia ale póki co jest ok
 
Do góry