reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Czytalam że jak są ruchy dziecka już wyczuwalne to lepiej przestać używać detektora A tłumaczyli to tym, że kobieta powinna się wsluchiwac w swój organizm i wie kiedy dziecko się rusza i w jakich sytuacjach i bardziej jest w stanie ocenić za wczasu że zbliża się coś niepokojącego bo np ruchy są rzadziej czy cos. A sprawdzając detektorem i polegając na nim może stracić ta czujność. Mysle ze trochę racji w tym artykule było, wszystko dla ludzi ale z umiarem [emoji4] Ja sama nie wiem, mam dylemat kupować ten detektor czy nie, dziś mam 10+2 więc podobnie.
Ja czytałam dokładnie to samo co ty i tez mam dylemat.., jeszcze kilka tygodni temu byłam pewna ze po 10 tc kupię ten detektor, żeby się stresowac trochę mniej :unsure: ale na dzień dzisiejszy już sama nie wiem. Boje się ze nie będę umiała znaleźć tętna lub ze ciagle będę słuchac własnego (przeświadczona ze wszystko jest Ok)
Także trudna decyzja :(

@godzbal Super, ze wizyta Ok ☺️☺️☺️

Dziewczyny dziś 11+4 a patrzcie jaki mam brzuchol :o:o:o co to będzie późniejo_O
 

Załączniki

  • 390E0184-979A-4933-A793-7938E69065A7.jpeg
    390E0184-979A-4933-A793-7938E69065A7.jpeg
    480,6 KB · Wyświetleń: 111
Ja czytałam dokładnie to samo co ty i tez mam dylemat.., jeszcze kilka tygodni temu byłam pewna ze po 10 tc kupię ten detektor, żeby się stresowac trochę mniej :unsure: ale na dzień dzisiejszy już sama nie wiem. Boje się ze nie będę umiała znaleźć tętna lub ze ciagle będę słuchac własnego (przeświadczona ze wszystko jest Ok)
Także trudna decyzja :(

@godzbal Super, ze wizyta Ok [emoji3526][emoji3526][emoji3526]

Dziewczyny dziś 11+4 a patrzcie jaki mam brzuchol :o:o:o co to będzie późniejo_O
Super brzusio [emoji173][emoji173] ja codziennie oglądam się w lusterku, patrzę na wdechu, na wydechu, zgarbiona, wyprostowana, poklepie się po nim poglaszcze [emoji23][emoji23] kolezanki ktore wiedza mówią że już widać po mnie, ale ja mam ogromną nadzieję do konca lipca utrzymać w tajemnicy, a że chce od września isc na zwolnienie to mam plan po prenetalnych z początkiem sierpnia powiedzieć że za miesiąc uciekam odpoczywać. Ale czas pokaże [emoji4]
 
Dziewczyny, ale się nażarłam!
Tak pozazdrościłam @Velvetka ostatnio tego kebsa, że dzisiaj mój kupił na obiad :D jadłam go z 30minut, nieważne, że już mi niedobrze, ale tak dawno nie jadłam kebaba, że najważniejsze, że ze smakiem wszedł [emoji23]

@coco07 @Dzoana88 ja jeszcze nic nie widzę po sobie, a brzuch spożywczy mam taki jaki miałam [emoji16] jutro z rana może trzepnę sobie fotkę :D
A tutaj dla wszystkich głodnych kebaba[emoji173]️
IMG_3844.JPG
 
Hej Dziewczyny [emoji3526] mnie też od paru dni przeraża to, że się nie mogę w swoich spodniach spokojnie zapiąć [emoji33][emoji33][emoji33] i też już ciążowe mam na tyłku... Pewnie u mnie też sporo robią wzdęcia i zaparcia, ale już nawet mój chłop stwierdził, że "brzucho mi wychodzi" [emoji28]

Ja dzisiaj na obiadek miałam gulasz i młodą kapustę zasmażaną [emoji7][emoji7] a jutro będę robiła faszerowane papryki [emoji16]
IMG_20190715_150344434.jpeg
 
Ja czytałam dokładnie to samo co ty i tez mam dylemat.., jeszcze kilka tygodni temu byłam pewna ze po 10 tc kupię ten detektor, żeby się stresowac trochę mniej :unsure: ale na dzień dzisiejszy już sama nie wiem. Boje się ze nie będę umiała znaleźć tętna lub ze ciagle będę słuchac własnego (przeświadczona ze wszystko jest Ok)
Także trudna decyzja :(

@godzbal Super, ze wizyta Ok ☺️☺️☺️

Dziewczyny dziś 11+4 a patrzcie jaki mam brzuchol :o:o:o co to będzie późniejo_O
Ale śliczny brzucio. Ja to czuję tylko prężenie w dole brzucha czyli Bobo rośnie napewno no. A brzucha to nie będzie to idąc jakoś szybko niestety. U grubych nie widać :D
 
reklama
Super brzusio [emoji173][emoji173] ja codziennie oglądam się w lusterku, patrzę na wdechu, na wydechu, zgarbiona, wyprostowana, poklepie się po nim poglaszcze [emoji23][emoji23] kolezanki ktore wiedza mówią że już widać po mnie, ale ja mam ogromną nadzieję do konca lipca utrzymać w tajemnicy, a że chce od września isc na zwolnienie to mam plan po prenetalnych z początkiem sierpnia powiedzieć że za miesiąc uciekam odpoczywać. Ale czas pokaże [emoji4]
Mi tez dziewczyny mówią ze widać ... i u mnie tez pewnie zaparcia robią swoje z tym ze zawsze potrafiłam wciągnąć brzuch i był prawie płaski :p A teraz nie potrafię ... i ja tez staje przed lustrem w łazience przed prysznicem albo rano i się głaszcze po brzuchu i sprawdzam z każdej strony:D:D:D
 
Do góry