reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej. Właśnie się zwlekłam z łóżka, znowu nastał u mnie moment przemęczenia zyciem codziennym. Nie wiem jak w poniedziałek wstanę do pracy... mam totalnego lenia [emoji1]

@Megan22 tak, u mnie na wizycie kontrolnej dostaje się skierowanie na usg z innym terminem [emoji4] osobiście mi to nie przeszkadza, ale fakt-dziwne trochę [emoji1] nasze Maciusie podobne, Twój już taki piękny się robi [emoji173]️

@Julika.s trzymamy kciuki za wizytę! Daj znać jak poszła [emoji4]

@Dzoana88 piękny, ja a w zasadzie mój mąż, to się nie może doczekać aż mi urośnie brzuch większy [emoji1]
 
reklama
Hello! Mnie sie wczoraj szwagierka pytała kiedy mam następne usg i kiedy się dowiemy kto to będzie. Stwierdziła że w skończonym 12 to już będzie widać. Jakoś mi się nie chce wierzyć. To zależy jak się dziecko ułoży i od aparatu, a będę miała teraz na dobrym aparacie robione, bo to prenatalne. Za duża różnica między porodami, nic nie pamiętam.

I jeszcze pytanie z innej beczki, macie powiadomienia w aplikacji? Bo mi zupełnie wcięło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Jotka_Szczotka w sumie rozumiem, nie raz slysze jak znajome z pokaźnym biustem na niego narzekają ale tak trochę bym chętnie przygarnęła [emoji33]:D podczas karmienia mialam fajny taki pełny, teraz też się troszkę powiększył bo jak przestałam karmic to deska haha no cóż coś za coś :D nigdy dużego biustu nie mialam więc kwestia przyzwyczajenia :D gorzej z doborem stroju kąpielowego [emoji41]

Powodzenia na wizycie dzisiaj

@Colorado1989 powodzenia dzisiaj z wizytą haha :D

@Dzoana88 no też już ładny brzusio :) chociaz masz w pracy na co popatrzeć haha

@godzbal ja dzisiaj tez wstalam jakas taka bez życia puściłam wlasnie pranie i zbieram się od 40 min zeby poodkurzać [emoji51] mieliśmy na basen jechać ale pojedziemy w czwartek chyba :D
Moja znajoma nie miala w przychodni usg także chodziła na wizyte do jednej gin a gdzie indziej musiala jechac na usg :D
Dobrze ze do poniedziałku masz jeszcze troszke czasu żeby poleniuchować [emoji16] a później zleci i l4 [emoji173]️
 
Hej dziewczyny :) to już dziś mam wizyte! Nie moge sie doczekać :) mam nadzieję że zrobi mi usg :)
W czwartek zaczynam urlop :) jedziemy nad morze :) na tydzień.
Wiem że dawno się nie odzywałam, ale cały czas was czytam :*
 
@Velvetka mi jak wcięło w aplikacji powiadomienia, to musiałam ją odinstalować i wziąć na nowo, bo niestety nie mogłam zaznaczyć w aplikacji, że chce te powiadomienia mieć.

@Megan22 ja to zjadłam śniadanie i zaległam na kanapie z psem i oglądamy tv [emoji23]. Dobrze, że przed wyjazdem posprzątałam, to za bardzo bałaganu nie mam [emoji16]

@Julika.s trzymam już kciuki za pogodę. Bo u nas nad morzem niestety pogoda w lipcu bardziej jesienna :D z 6 dni tylko jeden był taki meeeega słoneczny :)
 
@Megan22 absolutnie nie ma czego zazdroszczę scic w tych cyckach!! Ciężkie jak cholera, plecy bolą. Muszę kupować większe szmaty, obserniejsze żeby się na cyckach zapisać... A idź Pan w ch.. W takim czymś.
Hahahaha! Coś na ten temat wiem [emoji23][emoji23][emoji23] a najlepsza jest redakcja mojego faceta: jego nie przeraża fakt, że będzie Tatą tylko, że mi cycki już urosły i co to będzie dalej [emoji33][emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]
 
@godzbal no mam nadzieje że słońce bedzie :) znajomi mi mowią że teraz ma być ciepło, ale różnie bywa :) mimo wszystko potrzebuje tego wyjazdu bardzo. Jestem zmęczona codzienną rutyną. Mój mąż jest kierowcą więc rzadko bywa w domu dlatego wystarczy mi tylko jego obecność.

@MadalenaWedel oczywiście że się pochwale :) dzieki za miłe słowa :)
 
reklama
Jak co rano praktykuje spacerek i dziś jak szlam odczuwałam ból krocza tzn tak jakby kości miednicy u dołu... pewnie wszystko się rozciąga i to jest przyczyna. Zwłaszcza ze moje ciało będzie rosło 2x bardziej i szybciej niż normalnie. Aż się boje co to będzie dalej ;p przed chwila usmażyłam schabowego na obiad dla mojego bo w południe ma godzinna przerwę i zawsze przyjeżdża do domu, a ja korzystając z l4 ide się położyć bo dziś noc miałam pełna przygód. Mój pierworodny co chwile mnie budził ostatecznie o 4 doszłam do wniosku ze już nie zasnę... a teraz dotlenilam się na ponad godzinnym spacerze i odcięło mi moce. Trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte @Julika.s :)
 
Do góry