reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@samina86 witaj! :) nie myśl, nie myśl, bo to niczemu nie służy. Szkoda że nie mamy takiego magicznego przycisku wyłączania myślenia :D Trzymam kciuki, żebyś Ty też miała nudna ciążę :)
@godzbal @Martuchna0802 biedne z tymi wymiotami :( niedługo powinna być poprawa, czego Wam życzę ♥️ ja zaczęłam wczoraj 12 tydz i mdłości zaczęły ustępować ♥️ płaczliwe dni je zastąpiły, ale zawsze to lepsze niż te mdłości :p
 
reklama
Ja miałam przyjemny 10 tydzien bo już było dość spokojnie ale przy rozpoczęciu 11 wróciło wszystko na nowo. Na szczęście miałam i mam tylko mdłości. Tyle że czasem je ciężko opanować.:) liczę i odliczam żeby ten 12 tydzien przyszedł jak najszybciej.
 
Mi już przechodzi, przerzygane mam dwa tygodnie, więc mogę Ci oddać tą receptę na leki przeciwwymiotne.
Ale mam nadzieję, że nie będziesz miała tak jak córka koleżanki z pracy. Wymiotowała jeszcze w szpitalu dzień przed porodem.
Ja niestety mimo 9t nadal wymiotuję po każdym posiłku.. Mdli mnie mnie też od rana do wieczora, nie wiem skąd im się wzięły PORANNE mdłości i wymioty, skoro mnie męczą przez cały dzień :D
 
Oby przeszlo :) mi jest tylko niedobrze jak jezdze metrem,ale na to niestety ma wplyw tlum przepoconych ludzi i slaba klima. [emoji1785]
 
Mi już przechodzi, przerzygane mam dwa tygodnie, więc mogę Ci oddać tą receptę na leki przeciwwymiotne.
Ale mam nadzieję, że nie będziesz miała tak jak córka koleżanki z pracy. Wymiotowała jeszcze w szpitalu dzień przed porodem.

o matko, to tak jak biedna @Koliberka naprawdę nie wiedziałam, że aż tak można :o

Co robicie na obiad? Ja dzisiaj zrobię naleśniki z serkiem i jagodami :)
 
Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było bo miałam urlop. Fajne macie brzuszki :) a oto mój.. wg OM to 7 tydzień, więc nie wiem czy się objadłam czy mnie wzdeło dziś mam wizytę u lekarza, która wszystko potwierdzi, bo na razie jestem tylko po badaniu beta hcg i wczesniej u lekarza nic nie było widać. Pozdrawiam cieplutko!

IMG_20190716_131342.jpg
 
reklama
Do góry