reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja idę do Sodowskiego w kato ;) Mam nadzieje, ze jutro okaże się ze nasze dzidziusie są zdrowe☺ A na która masz ? Ja na 15.10...ale czy wejdę o czasie, to się okaże ;)

@Różamama Kochana, trzymam kciuki żebyś za niedługo pochwaliła się tu nam ładnym ciążowym brzuszkiem ❤ Trzymaj się ciepło ❤
Na pewno bedzie wszystko ok :) i będziemy całe w radości po jutrzejszych wizytach :*
Ja mam dopiero na 18 godzinę więc cały dzień czekania :/
Będę mocno trzymać kciuki za Ciebie jutro :*
 
Ja dostalam papiery ze szpitala i tak oto moje 1 usg mam 9.09 :) ale niedlugo bede w Polsce to moze sie przejde do gina, zobaczymy. Teraz wlasnie jade z moimi dziewczynkami do centrum na spacerek, jakies lody. Piekna pogoda szkoda siedziec w domu, a mam dzis wolne :) milego dnia wam zycze[emoji274]
 
Cześć dziewczyny chciałabym jeszcze do was dołączyć :) termin wg OM mam na 26 lutego a wg USG 22 luty . To moja 3 ciąża mam synka 10 lat i córcię 4 latka .
Usg miałam w zeszłym tygodniu serduszko już było widać :)
Cześć! cieszymy się z kolejnej lutowej mamy :D Zapisz się od razu do listy lutowych mam :D
 
U mnie od wczoraj jakiś zjazd nastroju. Może to pogoda, może to te wszystkie ograniczenia. Bo nic nierobienie nie jest fajne xD jak się miało mocno aktywne życie. No nic Ale czekamy dalej co z tą torbiela się dzieje. Jeszcze tydzień i 1 dzień do usg:)
 
Ja idę do Sodowskiego w kato ;) Mam nadzieje, ze jutro okaże się ze nasze dzidziusie są zdrowe[emoji3526] A na która masz ? Ja na 15.10...ale czy wejdę o czasie, to się okaże ;)

@Różamama Kochana, trzymam kciuki żebyś za niedługo pochwaliła się tu nam ładnym ciążowym brzuszkiem [emoji3590] Trzymaj się ciepło [emoji3590]
Ja też do Sodowskiego idę, ale dopiero w następny czwartek, do jakiego lekarza chodzisz?
Mnie znowu dopadły mdłości, już nie wiem co ze sobą zrobić [emoji1785]
 
Ja się przespacerowałam z dzieciem, stwierdził że jest wypompowany jak dętka tak to po wsi przeciągnęłam, ale nie powiem, że sama się nie zasapałam.
@Koliberka podziwiam za spokój ducha do pierwszego usg.
@coco07 @Julika.s powodzenia z prenatalnymi, nie stesujcie się do wizyty. Ja mam 26 po skończonych równo 12 tygodniach.
@godzbal ja miałam wczorajszy taki dzień. Nic mi się nie chciało, przeleżałam z bólem głowy cały dzień. Dzieć z tego wszystkiego był tylko raz na spacerze i resztę przed telewizorem spędziliśmy, obejrzeliśmy prawie cały sezon Scooby Doo. A wracając do powiadomień jak wczoraj wiskałam wszystkie fora po kolei to dużo dziewczyn pisało że im powiadomienia wcięło, a mi odinstalowywanie i instalowanie na nowo nie pomogło.
@Różamama masz dobre podejście, powodzenia i melduj się co jakiś czas co słychać.
@wesa bidulko, ja rzygałam tylko trochę przez dwa tygodnie i mdliło mnie trochę dłużej, ale mi przeszło. Odpoczywaj. Dobrze, że ta franca się zmniejsza, oby tak dalej.
@Dzoana88 ja mam takie napady jedzenia wszystkiego co mi pod rękę podlezie, ale na ogół staram się panować nad sobą, bo w pierwszej ciąży przybrało mi się 29kg, a wolałabym na rekordy nie iść i przybrać połowę.
 
reklama
Do góry