reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Nudzi mi się niesamowicie, a nie chce mi się w sumie też nic. Przeczytałam miesiąc z forum lipcówek, ale tam emocje. Wciągająca lektura, za niecałe pół roku takie emocje będą u nas.
 
reklama
@godzbal hahaha ja mam tak samo :D pisalam ze masę leków dostalam a nie zapytalam po co, dlaczego [emoji23] typowe, chce zawsze zadać milion pytań a nie pytam o nic [emoji23]
Zazdroszcze ci ze mimo tych mdłości potrafisz stać i cos gotować, piec :D ja z ledwoscia śniadanie sobie robię[emoji23]najlepiej jakbym wszystko miala podawane pod nos gotowe :D

Ja nie wiem co wy takie zestresowane przed tymi wizytami :D ani to nie służy wam ani dzidziolkom w brzuchu :D ja przed wizytą zawsze luzik, nie nastawiam się na złe wieści. Jedynie wiem ze przed prenatalnymi będę miec mega stresa przez tego rumienia zakaznego, jeszcze miło ktoś wczoraj wpadł w wątek powiadomic ze przez rumień poroniła.. Ehh najgorzej [emoji14]

@Velvetka tez czytam wątek lipcowek [emoji23][emoji23][emoji23] moze dlatego że sama bylam lipcówką a może właśnie z powodu tego ze teraz sie dzieje u nich :D czuje ze za 2 tygodnie przeniosę się z czytaniem na sierpniówki [emoji23]

Tez padam juz dzisiaj.. Jestem ostatnio ciągle zmęczona jakbym maraton przebiegła :D coś znowu mnie mulic zaczyna.. Kurde te początki to samo marudzenie [emoji23]
 
Czy któraś z was ma taki metalowy posmak w ustach? I jak sobie z tym radzić? Już nie wiem co pić co jeść.
 
Czy któraś z was ma taki metalowy posmak w ustach? I jak sobie z tym radzić? Już nie wiem co pić co jeść.
Ja mam non stop!!! Chyba głównie przez to jest mi co chwile nie dobrze.. Nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić.. Myję częściej zęby, zuje gumę, cukierki takie ICE cyckam i dupa.. Po wszystkim co bym zjadla dosłownie w sekundę czuje ten okropny posmak :/
 
Na pewno bedzie wszystko ok :) i będziemy całe w radości po jutrzejszych wizytach :*
Ja mam dopiero na 18 godzinę więc cały dzień czekania :/
Będę mocno trzymać kciuki za Ciebie jutro :*
Ja za Ciebie tez będę trzymać na spokojnie jak już wyjdę ;)☺️
Ja też do Sodowskiego idę, ale dopiero w następny czwartek, do jakiego lekarza chodzisz?
Mnie znowu dopadły mdłości, już nie wiem co ze sobą zrobić [emoji1785]
Ja nie mam lekarza stamtąd... chodzę do mojego w mojej miejscowości, a tam zapisałam się do dr Jakuba Staniczka, z polecenia dziewczyny z innego wątku ;) bo to był jej lekarz i sobie chwaliła i tez czytałam opinie na znanym lekarzu ...☺️ A Ty do kogo idziesz ?
 
@Velvetka
Masakra. Tylko pół roku. Za mało czasu!!! Muszę intensywniej szukać nowe lokum. Bo w tym co jesteśmy już dla naszej 3 jest za ciasno... :D w ogóle wydatki życia nas czekaja. Sam wózek podwójny 2 tysiące złotych. Masakra. A wy patrzylyscie już za wózkami itp?:D ja mam na oku czarny sama spacerówkę valco duo sport. Do tego zamawiam miękkie „gondole” i przepiękne wkładki z beloff.pl
 
reklama
Może ktoś skorzysta tez :) fajnie można wózek odpicować.
AB1E3B6F-AC6C-40A1-8684-7CA0BB4D79A8.png
763DD3C6-CC82-415D-BDD4-BC3C5839CA9A.png
5977B1D2-8E7A-422E-810C-396320428A55.png
 
Do góry