reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja za Ciebie tez będę trzymać na spokojnie jak już wyjdę ;)[emoji3526]

Ja nie mam lekarza stamtąd... chodzę do mojego w mojej miejscowości, a tam zapisałam się do dr Jakuba Staniczka, z polecenia dziewczyny z innego wątku ;) bo to był jej lekarz i sobie chwaliła i tez czytałam opinie na znanym lekarzu ...[emoji3526] A Ty do kogo idziesz ?
Ja do Staniczka ogólnie chodzę, bardzo fajny, konkretny gościu. Też trafiłam do niego przez koleżankę, co-nie-co wie o trombofilii, a było to dla mnie dość ważne ze względu na moje mutacje właśnie:)
Ja jestem zadowolona z jego "usług", wiec z czystym sumieniem też bym go mogła dalej polecić:)
 
reklama
@coco07 ja mam tylko male doświadczenie jesli chodzi o 3 kołowy, jak będziesz np mijać się z kimś na chodniku i jedno kolo ci spadnie to zostajesz na dwóch i wózek na bok się przechyla, mi sie to bardzo nie podobało szczególnie przy gondoli, wozilam czesto chrzesniaka mojego M i jeśli już to w spacerowce bylo jakoś lzej niz z tą gondola. No ale kwestia gustu, ja pojadę do jakiejś hurtowni boboland i sobie poprzymierzam [emoji4]
 
Ja na pewno jakiś wózek kupię, ale raczej używany, bo też zamierzam w chustach i w nosidle nosić, ale okaże się jak będzie po drodze [emoji6]

@godzbal wyjścia nie ma albo sam zacznie o siebie dbać po dobroci albo go będę męczyć i siłą zmuszę do dbania o siebie [emoji23][emoji28] już i tak mi marudzi że póki mnie nie poznał to był zdrowy i po lekarzach nie chodził a teraz to co chwilę mu coś wymyślam [emoji23][emoji23]

Dziewczyny idę podrzemać, bo jak Wstręciuch wróci z pracy to obiecałam mu że zrobię mu kolację więc będę miała pobudkę gdzies koło 2 w nocy [emoji23][emoji28]
 
@godzbal hahaha ja mam tak samo :D pisalam ze masę leków dostalam a nie zapytalam po co, dlaczego [emoji23] typowe, chce zawsze zadać milion pytań a nie pytam o nic [emoji23]
Zazdroszcze ci ze mimo tych mdłości potrafisz stać i cos gotować, piec :D ja z ledwoscia śniadanie sobie robię[emoji23]najlepiej jakbym wszystko miala podawane pod nos gotowe :D

Ja nie wiem co wy takie zestresowane przed tymi wizytami :D ani to nie służy wam ani dzidziolkom w brzuchu :D ja przed wizytą zawsze luzik, nie nastawiam się na złe wieści. Jedynie wiem ze przed prenatalnymi będę miec mega stresa przez tego rumienia zakaznego, jeszcze miło ktoś wczoraj wpadł w wątek powiadomic ze przez rumień poroniła.. Ehh najgorzej [emoji14]

@Velvetka tez czytam wątek lipcowek [emoji23][emoji23][emoji23] moze dlatego że sama bylam lipcówką a może właśnie z powodu tego ze teraz sie dzieje u nich :D czuje ze za 2 tygodnie przeniosę się z czytaniem na sierpniówki [emoji23]

Tez padam juz dzisiaj.. Jestem ostatnio ciągle zmęczona jakbym maraton przebiegła :D coś znowu mnie mulic zaczyna.. Kurde te początki to samo marudzenie [emoji23]
@Megan22 ja mam za sobą 2 poronienia czego 1 w 6 miesiącu więc z każdą wizytą targają mną emocje. W pierwszej udanej ciąży też miałam na wszystko wyrąbane i szlam z radością na każdą wizytę
 
Witam się w czwartek.
Noc ładnie przespana. Teraz mycie, papu i do pracy :D

@godzbal od momentu jak zacznie siadać. W wypadku mojego syna to było 5miesiecy, marzy mi się, żeby drugie też tak szybko siadalo, bo mega ułatwi mi to życie :D
 
Hej kochane ja obudziłam się po 5 i spać nie mogłam..a 6.30 mąż z pracy przyszedł i zasnęłam z nim jak dziecko...

No ale cóż robota czeka..

Co do wózków mi się podoba też quiny mood i cybexy ale one są tak drogie że jak patrzę na używane to chyba nawet.mnie nie stać [emoji19]. Ale będę szukać czegoś małego bo ciężko potem jeździć rakiem dużym wózkiem jak dziecko władzy 10 czy 15 kg.. w poprzedniej ciąży miałam X-lander pulsar i polecam był super ale teraz inny bym chciała..
 
@LittleStar w twoim przypadku to coś innego. Stres uzasadniony.. Wiem jak znajoma która urodzila w 27t.c a mały zmarł po dwóch dniach.. Ja wtedy byłam w 20 tygodniu i sie bałam o swojego maluszka bo tez bralam luteine, magnez tak jak ona i mówiono mi ze mogę urodzić wcześniej.. Na szczęście mój dotrwal do terminu a nawet jeden dzień dłużej :) także doskonale cie rozumiem.. Znajoma do teraz boi się zachodzić w ciążę.

Co do tego wozka Quinny mood, ma płytką i małą godnole jak dla mnie :) ale dla syna mialam bebetto Luca i moja gondola była duża więc może jak jechałysmy obok to mi się tak wydawało.. No nie wiem :) zaraz wstawię zdjęcie małego w gondoli i spacerowce tej Quinny jak znajdę :)

@Jotka_Szczotka tez wczoraj wpadł mi ten bebetto vulcano, podoba mi się gondola :)

Co do wymiotów to ja tak zazartowalam bo ponoc wlasnie na córkę się wymiotuja a wiadomo że u każdego jednak inaczej :D jedno jest pewne, za nie dlugo się u każdej wyjaśni kto tam zamieszkuje :) najważniejsze żeby zdrowe a płeć to taki gratisik :D
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja właśnie siedzę w diagnostyce i jestem po piciu glukozy. W tej ciąży kupiłam cytrynową i polecam bo dużo lepsza. Oby tym razem mnie cukrzyca ominęła. :)
 
Do góry