reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@godzbal mi koła że już w cholerne czasu. I będę zapisywać Ala się do kardiologa. Bo mam za częste te migotania i koleżanki mnie wysyłają.
no ja ma od kilku dni, kiedyś mi się zdarzało, ale po jakimś wysiłku, a teraz mój wysiłek, to tyle co pójdę na spacer, czy do lodówki zrobić coś do jedzenia.... zagadam w pt z lekarzem.
 
A jak wygląda te zamknięte forum? Jaka informacja Wam się pojawia jak tam dolaczycie? Bo mi tu jakieś różne cuda mrygaja
 
A jak wygląda te zamknięte forum? Jaka informacja Wam się pojawia jak tam dolaczycie? Bo mi tu jakieś różne cuda mrygaja
A korzystasz z aplikacji? Jeśli tak to sprobuj wejsc tak.:
Wszystkie fora potem fora zamknięte. Jeśli masz dostęp do forum, to powinno ci wyświetlić
 
@LittleStar @Søde85 też jak widzę jakieś ślady to mam stan przedzawałowy i panika. Tysiąc myśli na sekundę przychodzi do głowy. Gin mi tłumaczył, ze czasem tak jest, że mam bardzo przekrwioną i wrażliwą błonę śluzową, ale i tak mi serce zamiera. Musze na spokojnie...

Dziewczyny jestem totalnie bezproduktywna. Mięsko i włoszczyzna na rosół jest, chęć ogromna też, ale żeby zrobić... hmmm... Leżę. Czuję totalną niemoc od tygodnia chyba. Robię co konieczne (a czasem i tego nie) - w końcu zakopię się w bałaganie, albo mnie pająki w pajęczynę owiną :dry:
 
Ja też nie mam weny.. niby ciągle coś robię ale wszystko mnie tyle sił kosztuje jakbym tony kamieni nosiła...
Wczoraj upiekłam ciasto i chyba na moją zgubę.. cały czas ppdjadam.. idealne na moje kwaśne ciążowe smaki ... Wisnie i budyń [emoji39]
IMG_20190724_171417.jpeg
 
@Bafinka moje ulubione połączenie [emoji16] wiśnie i budyń [emoji173]️ ja od kilku dni mam zamiar upiec buchty z serkiem i jagodami. Jak widać na planach stanęło....

@Niespodzianka u mnie tak samo, czekam aż mnie brudy podłogowe zjedzą i pranie do prasowania wyjdzie z kosza mnie zatłuc, bo tylko bym leżała i leżała....
 
Cześć dziewczyny. Dziś byłam na tych badaniach Pappa. Już mam wyniki ale nic z tego nie rozumiem. Nie są przeliczane w mom., nie ma nic o trisomiach. Może wy macie jakiś przelicznik?
B -HCG 62.63 IU/L
PAPPA 7.82 IU/L
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dziś byłam na tych badaniach Pappa. Już mam wyniki ale nic z tego nie rozumiem. Nie są przeliczane w mom., nie ma nic o trisomiach. Może wy macie jakiś przelicznik?
B -HCG 62.63 IU/L
PAPPA 7.82 IU/L
Hej nie spotkałam się z przelicznikami, na wynikach powinnaś mieć podane wartości w zależności od tygodnia w którym jesteś i tam jest 5 centyl, mediana i 95 centyl. Resztę co do ryzyka dowiesz się raczej już na USG bo wtedy wszystko na raz do programu wprowadzają

A z ciekawości, w którym tygodniu jesteś? [emoji3526]
 
Do góry