reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej nie spotkałam się z przelicznikami, na wynikach powinnaś mieć podane wartości w zależności od tygodnia w którym jesteś i tam jest 5 centyl, mediana i 95 centyl. Resztę co do ryzyka dowiesz się raczej już na USG bo wtedy wszystko na raz do programu wprowadzają

A z ciekawości, w którym tygodniu jesteś? [emoji3526]
12 tydzień dzień 2. Usg mam w sobotę więc pewnie się wszystkiego dowiem.
 
reklama
Hej. Ja jestem dziś po prenatalnych. Dzidzia ok wszystko rozwija się prawidłowo. Zapytałam jak tam mój krwiak i ten dr powiedział że nie ma żadnego krwiaka. Ze moja dr mogła mylnie odczytać jakieś przepływy żylne macicy czy coś. Ale chyba ten duphaston mam brać, jak kazała jak myślicie?

A i najfajniejsze chyba będzie córcia
 
@kiniusia1987 w takim razie trzymam kciuki za sobotę [emoji28] ja będę miała dopiero 31.07 więc jeszcze chwilę, ale też czekam z niecierpliwością [emoji7]

@wesa, super wieści! Duphaston bierz dalej, na pewno nie zaszkodzi [emoji3526] no i jak będziesz na wizycie to skonsultuj ze swoją ginekolog [emoji6] po cichutku gratulują więc już córci! [emoji7][emoji16]
 
Hej laski :) melduje sie z hotelu :) wlasnie wypoczywam na lezaku, maz z dziewczynkami szaleje w basenie, pogoda cudna, mysle ze nareszcie sie zrelaksuje [emoji274]
Tak wam pozazdroscilam tych zdjec maluszkow, ze postanowilam nie czekac do wrzesnia i zarezerwowalam sobie wizyte na usg jak tylko dolece do Polski na 1.8 o 12 :)
 
Dziewczyny jak Wy ogarniacie jak co komu odpowiedzieć w jednej wiadomosci ? Jak dojdę do konca to już nie wiem co komu miałam napisać wcześniej.
Któraś pisała ze ma bicie serce szalone- ja tez tak mam i zadyszkę z byle czego, serce wali wtedy jak bym przebiegła półmaraton.
Nic nie dostałam odnośnie forum prywatnego. Jest jakiś inny wątek ? Inaczej się wchodzi?
Ja używam przeglądarki i dodaje sobie do cytatów tak jak jotka i odpowiadam ;)
@MadalenaWedel Chyba? Kurczę tez o tym pomyślałam jak zobaczyłam tego linka tu... żeby ktoś inny nie wchodził na to zamknięte ...

Ja nie wiem dziewczyny czy dam radę ogarnąć 2 wątki :D :p Jakiś kosmos, tyle się tu dzieje:laugh2:
 
reklama
@coco07 wiesz myślę że prawie na pewno tak jest, inaczej robienie listy nas wszystkich było bez sensu [emoji28] myślę że jak ktoś postronny wejdzie na ten link to pokaże mu że albo wątek prywatny, albo że nie ma takiej strony [emoji28] byłoby trzeba kogoś poprosić żeby mieć 100% pewność [emoji23]
 
Do góry