reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Takie rzeczy może robić chyba tylko moderatorka @paulina.blachut mozna dodać jeszcze dziewczyny? ;)

@Dzoana88 Kochana, a Ty gdzie się podziewasz??
Jestem jestem, wiesz co zaczynam coraz bardziej sie stresować, odliczam dni do wtorku, mam wtedy prenatalne, martwie się mam głupie myśli [emoji20] zamowilam przed chwilą detektor angel sounds jumper , mialam nie kupować Ale poprostu fiksuje !! A co u Ciebie?? Moje samopoczucie jest coraz gorsze
 
reklama
Jestem jestem, wiesz co zaczynam coraz bardziej sie stresować, odliczam dni do wtorku, mam wtedy prenatalne, martwie się mam głupie myśli [emoji20] zamowilam przed chwilą detektor angel sounds jumper , mialam nie kupować Ale poprostu fiksuje !! A co u Ciebie?? Moje samopoczucie jest coraz gorsze
A dlaczego noe wchodzisz na wątek zamknięty? Już chyba wszystkie dziewczyny tam przeszły i tam piszemy ;) Kochana rozumiem cię... ale nie możesz się zadręczać tylko takimi myślami:( nie masz możliwości wcześniej np jutro podejść do swojego gina na szybkie usg żeby sprawdzić serduszko? Ja niestety czesto tak robię i może dlatego aż tak nie świruje:unsure: znaczy świruje jak się kładę na łóżku i póki lekarz nie pokaze mi na monitorze serduszka... ale później na jakiś czas się uspokajam ...Fajnie byłoby gdybys sobie podeszła przed prenatalnymi bo wiem ze ja się stresowałam bardzo samymi informacjami czy dzidziuś jest zdrowy, a co dopiero jakbym miała siedzieć i czekać czy wgl serduszko bije.. dlatego byłam na szybkim usg 2 dni wcześniej i dzięki temu lepiej się czułam na prenatalnych;)
Ja tez zastanawiam się nad tym detektorem cały czas..:huh: wczoraj przed wizyta rozmawiałam z położna i ona mi odradzała mówiąc ze jest bardzo ciężko znaleźć tętno i to niepotrzebny stres, a dwa to ruchy głowicy wywołują jakieś skurcze macicy których my nie czujemy, ale są ... to samo powiedziała mi o głaskaniu brzucha:o jak jej powiedziałam ze ja czesto tak leżę i sobie głaszcze brzuch, to powiedziała żebym tak nie robiła.. ze można położyć czasem rękę na brzuchu ale nie głaskać namiętnie:unsure: Jednak wydaje mi się ze są wyjątki i np w twoim czy moim wypadku mniej szkód narobimy dzieciątku ta głowica, niż tym ciągłym stresem ... dlatego tez chyba zamówię ten detektor ... A ty kochana, głowa do góry i musisz myśleć pozytywnie❤️ Na pewno wszystko jest w porządku i dzidzia sobie teraz fika koziołki a Ty niepotrzebnie się stresujesz ...☺️❤️
 
A dlaczego noe wchodzisz na wątek zamknięty? Już chyba wszystkie dziewczyny tam przeszły i tam piszemy ;) Kochana rozumiem cię... ale nie możesz się zadręczać tylko takimi myślami:( nie masz możliwości wcześniej np jutro podejść do swojego gina na szybkie usg żeby sprawdzić serduszko? Ja niestety czesto tak robię i może dlatego aż tak nie świruje:unsure: znaczy świruje jak się kładę na łóżku i póki lekarz nie pokaze mi na monitorze serduszka... ale później na jakiś czas się uspokajam ...Fajnie byłoby gdybys sobie podeszła przed prenatalnymi bo wiem ze ja się stresowałam bardzo samymi informacjami czy dzidziuś jest zdrowy, a co dopiero jakbym miała siedzieć i czekać czy wgl serduszko bije.. dlatego byłam na szybkim usg 2 dni wcześniej i dzięki temu lepiej się czułam na prenatalnych;)
Ja tez zastanawiam się nad tym detektorem cały czas..:huh: wczoraj przed wizyta rozmawiałam z położna i ona mi odradzała mówiąc ze jest bardzo ciężko znaleźć tętno i to niepotrzebny stres, a dwa to ruchy głowicy wywołują jakieś skurcze macicy których my nie czujemy, ale są ... to samo powiedziała mi o głaskaniu brzucha:o jak jej powiedziałam ze ja czesto tak leżę i sobie głaszcze brzuch, to powiedziała żebym tak nie robiła.. ze można położyć czasem rękę na brzuchu ale nie głaskać namiętnie:unsure: Jednak wydaje mi się ze są wyjątki i np w twoim czy moim wypadku mniej szkód narobimy dzieciątku ta głowica, niż tym ciągłym stresem ... dlatego tez chyba zamówię ten detektor ... A ty kochana, głowa do góry i musisz myśleć pozytywnie❤ Na pewno wszystko jest w porządku i dzidzia sobie teraz fika koziołki a Ty niepotrzebnie się stresujesz ...☺❤


Oj, to jest jakiś wątek zamknięty?
Przyjmiecie mnie tam? Przepraszam, że nie jestem z Wami na codzien, ale natłok obowiązków.
Ps.trzymajcie kciuki! Dziś mam prenatalne.
 
Oj, to jest jakiś wątek zamknięty?
Przyjmiecie mnie tam? Przepraszam, że nie jestem z Wami na codzien, ale natłok obowiązków.
Ps.trzymajcie kciuki! Dziś mam prenatalne.
Tak, jest wątek zamknięty ... a wpisałaś się na listę lutowych mam? Jeśli tak, to powinnaś dostać wiadomość prywatna z linkiem ;)
I oczywiście życzę powodzenia na dzisiejszych badaniach ☺️☺️☺️
 
Witam mam na imie Marta.czytam Was od pozytywnego testuale balam sie pisac ze zapesze.jestem po 4 poronieniach ostatnie w lutym w 9 tygodniu.mam zdrowego 11 letniego syna.termi mam na 18.19.02.2020.dzis ide na usg zobaczyc znow serduszko.trzymajcie kciuki.
 
reklama
Hej! Witałam się tu kilka dni temu, ale widzę, że macie już wątek zamknęty. Dopiszę się do lutowych mam, nie wiem, czy sa jakies wymagania dotyczące liczby postów, żeby tam do Was dołączyć. Fajnie by było, zwłaszcza, że mieszkając za granicą mam raczej bezdzietnych znajomych, więc cięzko u nich o poradę ;)
 
Do góry