reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Już po badaniach. Miała krew z żyły pobierana, bo robiłam morfologie, żelazo i ferrytyne. Moczu nie udało się zebrać 🤣 Macie jakiś patent na to.
Zapłakała chwilę jak wbili igłę, ale szybko się uspokoiła. Myślałam, że będzie wyrywać rękę czy coś ale nie patrzyła co robią. Może nie będzie w przyszłości problemu i jak brat chętnie będzie dawała się kłuć 😜😅
 
reklama
Już po badaniach. Miała krew z żyły pobierana, bo robiłam morfologie, żelazo i ferrytyne. Moczu nie udało się zebrać 🤣 Macie jakiś patent na to.
Zapłakała chwilę jak wbili igłę, ale szybko się uspokoiła. Myślałam, że będzie wyrywać rękę czy coś ale nie patrzyła co robią. Może nie będzie w przyszłości problemu i jak brat chętnie będzie dawała się kłuć 😜😅
Starszą to zaraz po przebudzeniu z rana bralismy nad wanne bez pieluszki. Lub z 15 min po jedzeniu. Mylismy jej pupe i polewalismy jej stopy wodą. Jedna osoba trzymala dziecko a druga stala w gotowosci z pojemniczkiem. Musiala byc szybka akcja 😃🙉🙈 no łatwe to nie było- zazwyczaj mielismy kilka podejsc 😜
 
Muszę ogarnąć to sama, bo wiadomo mąż w pracy 😉 Po Nowym Roku będę próbować jakoś. Z chłopcami łatwiej 😂 z synem jakoś gładko szło. Chyba pod prysznic z nią wejdę i będę łapać jak będzie sobie chodzić 🤣
 
Mam już wyniki. Wydają się ok, lekko podwyższone limfocyty, żelazo wg zakresu dla niemowląt na poziomie 93 do 100. Ferrytyna w trakcie badania, ale pewnie będzie ok skoro żelazo dobre. 15.01 mamy szczepienie to wezmę wyniki by pediatra zerknęła.
 
Napisałam do aniaslu o wątek prywatny. Potrzebujemy 2 moderatorek i listy dziewczyn które mają mieć dostęp. Kogo proponujecie na moderatora. Lista (proszę sprawdźcie czy nikogo nie pominęłam)
@Cookie_
@Darapuszkin
@alible
@Ane20.02.20
@natusia.mamusia86
@Kurcia
@middayjoy
@Olga089
O super @cookie ! ☺
Juz nikogo wiecej na ten moment nie kojarzę. Najwyzej ktos sie tu przypomni to go dodamy.
Moze Ty i Dorapuszkin na moderatorki? Chyba jestescie tu najbardziej na bieżąco.
 
Hejka przepraszam ze mnie nie bylo. Mialam kolowrotek w pracy. Mam nadzieje ze święta Wam minęły ok!

Widze ze u wszystkich ze spaniem masakra. U nas od kilku miesiecy 3 pobudki na jedzenie, a jest na MM. Takze to mit ze dzieci na MM spia...
A na dodatek chyba ida jedynki gorne i jeszcze przyplatal sie katar wiec ostatni tydzien noce sa dramatyczne i nieraz spi tylko noszony, z pobudkami z wrzaskiem co godzine, pół. Zastrzelic sie idzie.
I niespodzianka bo zaczal raczkowac! Zapieprza jak motorek. Ale niesamowicie jest czytac ze Wasze maluchy tuptają! Albo ze cos pokazuja, mowia papa.
Moj to tylko sylaby z niczym niezwiazane, nie macha, nie pokazuje na nic. Nie schizuje autyzmem bo widze ze lapie kontakt wzrokowy i rozroznia emocje z twarzy. Ale szkoda ze nie jest na razie bardziej kontaktowy.

Fajny pomysl z grupa zamkniętą!
 
reklama
Hejka przepraszam ze mnie nie bylo. Mialam kolowrotek w pracy. Mam nadzieje ze święta Wam minęły ok!

Widze ze u wszystkich ze spaniem masakra. U nas od kilku miesiecy 3 pobudki na jedzenie, a jest na MM. Takze to mit ze dzieci na MM spia...
A na dodatek chyba ida jedynki gorne i jeszcze przyplatal sie katar wiec ostatni tydzien noce sa dramatyczne i nieraz spi tylko noszony, z pobudkami z wrzaskiem co godzine, pół. Zastrzelic sie idzie.
I niespodzianka bo zaczal raczkowac! Zapieprza jak motorek. Ale niesamowicie jest czytac ze Wasze maluchy tuptają! Albo ze cos pokazuja, mowia papa.
Moj to tylko sylaby z niczym niezwiazane, nie macha, nie pokazuje na nic. Nie schizuje autyzmem bo widze ze lapie kontakt wzrokowy i rozroznia emocje z twarzy. Ale szkoda ze nie jest na razie bardziej kontaktowy.

Fajny pomysl z grupa zamkniętą!
Super Kurcia ze zaczął raczkować! ☺
Mój ciągle poprawnie nie siedzi. Cały czas w literke W i niestety mysle ze juz tak zostanie 😥
Probuje z nim cwiczyc co fizjo zadaje ale on juz ma inne zdanie na temat cwiczen :(
Tez juz zazdroszcze chodzących brzdąców. Z ciekawosci, teraz jest zalecenie zeby w domu w jakichs butach chodzily maluchy? Jak moja starsza zaczynala chodzic to w domu mialo byc na boso ale moze sie cos zmienilo od tego czasu
 
Do góry