reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U mnie jak starszy już sam chodził to tuptał po domu w kapciach z befado.
Młoda póki co zasuwa przy meblach i kanapie. Próbuje już samodzielnie stawać (puszcza się i chwilę stoi).

@Kurcia super że chłopak postanowił ruszyć jak mały samochodzik 😁

@middayjoy fakt, teraz gorzej ćwiczyć. Ze swoim synem chodziłam do 8 mies. aż zaczął raczkować i im starsze dziecko to ma swoje humorki.
 
reklama
Super, że wszystkie jesteśmy za prywatnym. Dzięki @Cookie_ że ogarnelaś😁cieszę się, że mała ma w porządku wyniki.@kurcia gratuluję raczkowania, u nas też nadal brak pokazywania i powtarzania. Ale na spokojnie, dajmy im czas😊
Co do butów to mamy identyczne jak @alible ale u nas ciężko się je zakłada.
 
Super Kurcia ze zaczął raczkować! ☺
Mój ciągle poprawnie nie siedzi. Cały czas w literke W i niestety mysle ze juz tak zostanie 😥
Probuje z nim cwiczyc co fizjo zadaje ale on juz ma inne zdanie na temat cwiczen :(
Tez juz zazdroszcze chodzących brzdąców. Z ciekawosci, teraz jest zalecenie zeby w domu w jakichs butach chodzily maluchy? Jak moja starsza zaczynala chodzic to w domu mialo byc na boso ale moze sie cos zmienilo od tego czasu
Z tymi zaleceniami to właśnie na mamsfizjoterapeuta jest żeby jak najdłużej boso dziecko chodziło i jeśli kapcie już to bez usztywnienia kostki. I ja właśnie takie zwykłe papcie Neli kupilam na rzep i ładnie w nich sobie biega po mieszkaniu. Te brązowe z hm był problem na początku z zakładaniem a teraz córcia mi pomaga i pcha ładnie piętę do buta (z tym był problem).
@Cookie_ dzięki za prywatne forum - w sumie to chyba głównie ze względu na mnie tworzycie osobny wątek, tym bardziej jestem wdzięczna ♥️

Dziewczyny, najlepszego w nowym roku! Oby nasze brzdące rozwijały się jak najlepiej i zdrowo 🤗♥️
 
U mnie młody po domu biegał później w skórnych paputkach. Mała też ma swoje, ale póki co nie zakładałam jej jeszcze.
Ogólnie ona lubi boso chodzić. Często zdejmuje sobie skarpety a w czasie obiadu uwielbia też je zdjąć, nogę zadrzeć i sobie wkładać stopę do buzi  🤣🤦‍♀️Zagrychę sobie z dużego palca robi 🥴
 
Jak dzieciaki po Sylwestrze? Moja przespała słodko cały. Zasnęła o 19.30 obudzila się na jedzenie po 1 i o 6. O 8 byłyśmy już na nogach 😁 Fajerwerki nic jej nie przeszkadzały a wyjątkowo dużo ich w tym roku bylo.
 
U nas jak wariaci między blokami naparzali, wzięłam ją do nas do łóżka i przytulona do mnie spała (10 minut przed północą się obudziła na cyca, jeszcze w starym roku) 😁 i potem standardowo jeszcze 3 pobudki zanim wstała rano😁 także ja pierwszy raz nawet na balkon nie wyszłam fajerwerków sobie zobaczyć 🙄🙂
 
reklama
Mój się trochę budził od huku. Szczególnie o północy jak strzelali niedaleko naszych okien to aż otworzył oczybi się podniósł 😁 ale jak sie z nim polozylam i zaczął jeść to zasnął.
Wszystkiego dobrego Dziewczyny żeby było tak jak sobie wymarzycie 😘
 
Do góry