reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej dziewczyny :) poranne czułe powitanie z toaletą to już u mnie norma :( mam nadzieję że niedługo to minie. Od słodyczy mnie mdli, za to dopiero wsunelam kilka ogorkow kiszonych i mam mega ochote na koreczki sledziowe, ktorych niestety u nas brak :( moze ktos bedzie lecial z pl i mi przywiezie [emoji848]w obu ciazach nie moglam sie oprzec slodyczom i mam 2 corki, wiec jakby tak wierzyc w przepowiednie to szykuje mi sie syn. Zobaczymy jak to sie sprawdzi. [emoji6][emoji6]
Czy ja wiem, że to tak działa? U mnie chyba nie, bo ja w pierwszej ciąży zagryzałam szarlotkę śledziami w śmietanie, po równo słodkie, słone i kwaśne. Teraz jeszcze nie żygałam, ale po słodkim mnie mdli, a zresztą po wszystkim mnie mdli od rana do południa.
Dzisiaj jedynie prawie pożygałam się jak mojemu pierworodnemu musiałam buty wyczyścić, bo obydwoma wdepnął w psie gównienko. [emoji2960][emoji2961]
 
reklama
Czy ja wiem, że to tak działa? U mnie chyba nie, bo ja w pierwszej ciąży zagryzałam szarlotkę śledziami w śmietanie, po równo słodkie, słone i kwaśne. Teraz jeszcze nie żygałam, ale po słodkim mnie mdli, a zresztą po wszystkim mnie mdli od rana do południa.
Dzisiaj jedynie prawie pożygałam się jak mojemu pierworodnemu musiałam buty wyczyścić, bo obydwoma wdepnął w psie gównienko. [emoji2960][emoji2961]
Ostro! To w pełni tłumaczyłoby niekontrolowanego rzyga :D
Ja rzygać nie rzygam, mdli mnie coraz mniej... Ale za to przeszło to właśnie w jakiś totalny brak energii...
 
Cześć dziewczyny! Witam "nowe" mamusie, rozgośćcie się u nas na długo :) ja dzisiaj mogłabym cały dzień spać. Wstałam koło 9 trochę poogarnialam w domu i walnelam się na kanapie po czym przespałam kolejne 2 godziny. Teraz wróciłam z zakupów ciuchowych i dalej mogłabym spać o_O:o:p
@Koliberka mnie też od słodyczy odtrąca (w sumie przed ciążą też tak miałam ), ale kwaśne też niekoniecznie mi podchodzą, a ryb to już w ogóle - nawet zapach mi przeszkadza. Za to mięso w każdej postaci mogę jeść i po mięsie mam najmniejsze mdłości więc ciekawa jestem co u mnie się wykluje :-D
@paulina.blachut szybciutko się na wizytę wybrałaś, ale dobrze że póki co wszystko w porządku! Trzymamy kciuki dalej!
 
O takiego suwaczka sobie stworzyłam. Szkoda, że w aplikacji nie ma już jak wstawić sygnatury.

2nn3dqk3bk9gyg8o.png
 
Ja to tak z przymruzeniem oka o tych wrozbach, bo ja w takie nie wierze. Aczkolwiek zdziwilo mnie ze smaki tak mi sie zmienily [emoji846]pamietam jak kolezanka w ciazy jadla kanapki z ryba taka z puszki, sardynki sledziki i smarowala to dzemem, bo miala ochote na rybe na slodko [emoji16]
 
No piekniuchny :D Mucha nie siada.
Kurde już nie pamiętam w którym tygodniu +/- można już podejrzeć płeć?

Piękny suwaczek :D mi w aplikacji też nie działa, na kompie jak najbardziej.

Ja się dzisiaj pytałam lekarza i ni powiedział, że na przełomie 16-20 tygodnie, no chyba że dzieć wstydliwy, to u później [emoji16]
 
reklama
Jak sie dobrze ustawi to 16-18, ale to dzidzia musi chcieć się pokazać.
Wiem wiem :D chodziło mi o taki pierwszy orientacyjny czas. Bo z synem to pamiętam że na pierwszym możliwym zasłaniał się pępowina i pan dr powiedział że nie owie nam na 100% ale być może dziewczynka, bo podobno one się tak zasłaniają :p a na następnym już był taki siurak jak tylko dotknął głowica brzucha, krzyknęła wtedy "wiedziałam!" zawsze chciał mieć pierwszego synka. A mąż wtedy chciał córkę i wszyscy mówili mi że będzie cora, bo wyglądam na core... A tu psikus, matka miała do rze przeczucie kogo pod serduchem nosi... Teraz też mam takie Przeczucie.. Ale może się miło zaskocze :D
 
Do góry