reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@zaskoczONA gdzie się dziewczę podzielasz z tymi wiesciwmi, mam nadzieję dobrymi.
Hejjjjj :D Przepraszam, ze dopiero teraz daje znać, ale po czwartkowym USG 7t3d. USG było ekspresowe za dużo się nie dowiedziałam, oprócz tego że planowany termin to 13 lutego :)
p.s. nie mogłam wcześniej dodać komentarza, cały czas wyskakiwał mi bład...
 
Jest kropek z akcją [emoji177] serduszka według om 7+0a według usg 6+1
1561988834135.jpeg
 
A ja mam dziś dość wszystkiego. Nie dość, że zamykamy kwartał, to jeszcze nie ma połowy pracowników. Najbliższe 1,5 tygodnia zapowiada się okropnie. I w dodatku w tramwaju śmierdzi :mad: Mam nadzieję, że z mojej wizyty w przyszły poniedziałek przyniosę takie fajne pamiątki jak wy. Ach, jak ten czas mi się dłuży.
 
reklama
@zaskoczONA gdzie się dziewczę podzielasz z tymi wiesciwmi, mam nadzieję dobrymi.
Hejjjjj :D Przepraszam, ze dopiero teraz daje znać, ale po czwartkowym USG 7t3d. USG było ekspresowe za dużo się nie dowiedziałam, oprócz tego że planowany termin to 13 lutego :)
p.s. nie mogłam wcześniej dodać komentarza, cały czas wyskakiwał mi bład...
 
Do góry