reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja raptem dwa razy haftowałam, a dr mi w razie wzmorzonych nudności przepisał ATOSSA tabletki na rzyganie. Mówi że bezpieczne w ciąży i po co się mordować, jeśli można sobie pomóc.
@coco07 super, cieszę się, że z maluchem wszystko w porządku i że Ty czujesz się dużo spokojniejsza :)

@Søde85 śliczny dzieć [emoji173]️ aż nie mogę się doczekać, kiedy moje takie będzie [emoji16]

My już na miejscu. Chłodno w cholerę, raptem 13 stopni. Współczuję wszystkim, którzy wykupili sobie wczasy nad morzem [emoji33]
Niestety, hot-doga dowiodłam, ale pływa już w nadmorskiej kanalizie [emoji23] rosołek maminy i ziemniaczki młode z szyneczką też się zbulwersowały [emoji24][emoji24][emoji24]
 
A oto mój dzieć. Dwie ręce, dwie nogi i głowa jest na miejscu. Wzrostu 2.7cm. Fikało koziołki już, nie mógł zdjęcia zrobić. Za dwa tygodnie mam mieć prenatalne, a za tydzień pappa u tego samego dr.
A na wizycie u prywatnego się dowiedziałam, że nie będzie się ze mną cackał i zrobi mi cesarkę. Jestem trochę spokojniejsza.
20190708_181658.jpeg
 
Jestem po wizycie. Maluch ma 1,6 cm i bije serduszko. A ja siedzę i płaczę, bo obok niego 5 cm torbiel. Jestem przerażona jak nigdy w życiu.
 
Mam wizytę za dwa tygodnie. Do tego czasu mam zrobić i od wyników zależy czy będzie usuwana ok.16 tyg, czy zostawimy ją, żeby się wchłonęła. Jeśli zacznie mnie boleć po lewej stronie, to mam od razu jechać do szpitala. Miałam wcześniej torbiel, ale nie tak wielką. Różnica na USG między torbielą a zarodkiem była przerażająca. Jutro biorę urlop na żądanie, żeby zrobić te wszystkie badania. Nie mam zupełnie głowy do pracy, ale gdybym miała siedzieć teraz w domu to już zupełnie bym zwariowała.
 
@godzbal zazwyczaj znikają. Ja byłam na kontroli w lutym i też miałam torbiel. Nie wiem, czy to tamta tak urosła czy jestem taka pechowa i znów mi się pojawiła.
 
@godzbal zazwyczaj znikają. Ja byłam na kontroli w lutym i też miałam torbiel. Nie wiem, czy to tamta tak urosła czy jestem taka pechowa i znów mi się pojawiła.

Ja w pierwszej ciazy bylam 7 lat temu, na pierwszym usg w 8 tyg lekarz znalazla torbiel na 4,6cm na prawym jajniku do obserwacji. Przetrwal cala ciaze, przetrwal porod silami natury, nie dawal wiekszych objawow chociaz czasem mi dokuczal. W koncu po kilku nieudanych probach terapii farmakologicznej w maju tamtego roku mialam laparoskopie i dopiero mi dziada wywalili [emoji4] takze spokojnie, nie zawsze taki diabel zly. Sprobuj podejsc do sprawy na spokojnie, sila rzeczy przy ciazy bedziesz pod obserwacja wiec beda dziada sprawdzac . Najwazniejsze ze dzidzia cala i zdrowa [emoji7]
 
reklama
Mam wizytę za dwa tygodnie. Do tego czasu mam zrobić i od wyników zależy czy będzie usuwana ok.16 tyg, czy zostawimy ją, żeby się wchłonęła. Jeśli zacznie mnie boleć po lewej stronie, to mam od razu jechać do szpitala. Miałam wcześniej torbiel, ale nie tak wielką. Różnica na USG między torbielą a zarodkiem była przerażająca. Jutro biorę urlop na żądanie, żeby zrobić te wszystkie badania. Nie mam zupełnie głowy do pracy, ale gdybym miała siedzieć teraz w domu to już zupełnie bym zwariowała.

A co za wyniki masz do zrobienia? CA125 i ROMA?
 
Do góry