reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja już po wizycie .. na szczęście wszystko jest Ok, dzidziuś znowu fikał koziołki :DWg badania ręcznego szyjka całkowicie zamknięta i brak śluzu, na usg żadna kosmowka się nie odkleja ani nic z tych rzeczy... nie ma żadnego krwiaka, szyjka 4cm .. wiec nie wiadomo wgl skąd ten zabarwiony śluz ...:confused:
Jestem dużo spokojniejsza ;)
Super wiesci! GRATULUJĘ ŚLICZNEGO RUCHLIWEGO BOBASKA :D
Mam piękna Kruszynkę ♥️ wierciła się, machala nozkami i rączkami ♥️ poplakałam się ze szczęścia! Ma już 41.3mm, wiec wyszło na to, że to już 11+0 tydz. Termin więc przesunął mi się na 27.01 - mam nadzieję że mnie stąd nie wygonicie, ale to zrozumiem, jesli tak Zalaczam pierwsze zdjęcie mojej Kruszynki
Gratuluję! Na takie wieści czekałam!
Kochana jak ja cię rozumiem!!! Boże czuję to samo... Wiem że ta ciąża jest cudem i powinnam się cieszyć ale nie umiem.. aż sama się obwiniam że jak w środę na wizycie wyjdzie coś nie tak to będzie moja wina... Ale ja nie wyobrażam sobie mieć 3 dzieci... Jest idealnie mam parkę jest super są już odchowane bawią się razem chociaż jest różnica wieku 5 lat.. i po co mi to trzecie? Boje się że nie będę go kochać... Nie budzą się we mnie żadne uczucia do niego... Jestem sama na siebie że takie myśli mnie nachodzą... Ale tak już mam.. a jak będzie to chłopak to już w ogóle w depresję chyba popadnie...

Syn to mój pierworodny mój naj, naj..
Córka jest wywalczona po 3 poronieniach moje oczko w głowie..
A to trzecie??[emoji24][emoji24][emoji24]
Dziękuje kochana za te Twoje słowa, bo to jakoś podnosi mnie na duchu, że nie tylko ja jestem stuknięta :p
A oto mój dzieć. Dwie ręce, dwie nogi i głowa jest na miejscu. Wzrostu 2.7cm. Fikało koziołki już, nie mógł zdjęcia zrobić. Za dwa tygodnie mam mieć prenatalne, a za tydzień pappa u tego samego dr.
A na wizycie u prywatnego się dowiedziałam, że nie będzie się ze mną cackał i zrobi mi cesarkę. Jestem trochę spokojniejsza.Zobacz załącznik 995690
No bobas jak ta lala, i to kawał bobasa! To jak Ci dr zrobi ceaarke to się na porodówce nie spotkamy :p Jeszcze będziesz pierwsza :)
Jestem po wizycie. Maluch ma 1,6 cm i bije serduszko. A ja siedzę i płaczę, bo obok niego 5 cm torbiel. Jestem przerażona jak nigdy w życiu.
Słońce wiem, że się okropnie martwisz. Ale ja jestem dobrej myśli. Musi być dobrze. Dzidzia się rozwija :) a torbiel... Mam nadzieję zniknie. Tulam!

A ja pogadałem z mężem apropo moich obaw.. I jakoś trochę mi lepiej się zrobiło. Nawet poczułam jakiś niesamowity przypływ opiekunczosciu i ugotowalam ogromny gar zupki. BARSZCZ UKRAIŃSKI. Koleżanka w pracy dziś jadła, a mi prawie język do D... Uciekł... Więc też ugotowałam. Po za tym dzisiejszy dzień pod względem żarcia jest spoko. Nie nazarlam się. Wręcz nie miałam dziś jakiegoś specjalnego apetytu. O i tak ma zostać!
 
Wspaniale wiesci! Gratulacje[emoji813]️ tak strasznie Ci zazdroszcze, moja wizyta w piatek i nie wiem jak sie do niej doczolgam [emoji16] mam nadzieje ze zobacze i uslysze same dobre wiesci , podobnie jak Ty [emoji4]
Śmignie czas szybko :) Dziękuję i życzę Ci takich samych widoków ♥️
 
Jestem po wizycie. Maluch ma 1,6 cm i bije serduszko. A ja siedzę i płaczę, bo obok niego 5 cm torbiel. Jestem przerażona jak nigdy w życiu.
Gratuluję dzidziusia ♥️ Nie płacz, nie męcz się tak. Musi to być przerażające, ale najważniejsze, że dzidzia się rozwija. Torbiele się najczęściej wchłaniają , trzeba to póki co kontrolować. Trzymam kciuki, a Ty ciesz się teraz swoim malutkim szczęściem i odpoczywaj.
 
@coco07 super, cieszę się, że z maluchem wszystko w porządku i że Ty czujesz się dużo spokojniejsza :)

@Søde85 śliczny dzieć [emoji173]️ aż nie mogę się doczekać, kiedy moje takie będzie [emoji16]

My już na miejscu. Chłodno w cholerę, raptem 13 stopni. Współczuję wszystkim, którzy wykupili sobie wczasy nad morzem [emoji33]
Niestety, hot-doga dowiodłam, ale pływa już w nadmorskiej kanalizie [emoji23] rosołek maminy i ziemniaczki młode z szyneczką też się zbulwersowały [emoji24][emoji24][emoji24]
Dziękuję ♥️ i współczuję tych wymiotow :(
 
Mam piękna Kruszynkę ♥ wierciła się, machala nozkami i rączkami ♥ poplakałam się ze szczęścia! Ma już 41.3mm, wiec wyszło na to, że to już 11+0 tydz. Termin więc przesunął mi się na 27.01 - mam nadzieję że mnie stąd nie wygonicie, ale to zrozumiem, jesli tak Zalaczam pierwsze zdjęcie mojej Kruszynki
No nie taka kruszynka :D to już sporych rozmiarów dzidziol☺️☺️☺️ Super, ze wszystko Ok ❤️

@coco07 super, cieszę się, że z maluchem wszystko w porządku i że Ty czujesz się dużo spokojniejsza :)

@Søde85 śliczny dzieć [emoji173]️ aż nie mogę się doczekać, kiedy moje takie będzie [emoji16]

My już na miejscu. Chłodno w cholerę, raptem 13 stopni. Współczuję wszystkim, którzy wykupili sobie wczasy nad morzem [emoji33]
Niestety, hot-doga dowiodłam, ale pływa już w nadmorskiej kanalizie [emoji23] rosołek maminy i ziemniaczki młode z szyneczką też się zbulwersowały [emoji24][emoji24][emoji24]
Ważne, ze wszedł ze smakiem ;)Udanego wypoczynku dla was ☺️

A oto mój dzieć. Dwie ręce, dwie nogi i głowa jest na miejscu. Wzrostu 2.7cm. Fikało koziołki już, nie mógł zdjęcia zrobić. Za dwa tygodnie mam mieć prenatalne, a za tydzień pappa u tego samego dr.
A na wizycie u prywatnego się dowiedziałam, że nie będzie się ze mną cackał i zrobi mi cesarkę. Jestem trochę spokojniejsza.Zobacz załącznik 995690
Gratuluje dużego szkraba ☺️❤️ Cieszę się, ze wizyta poszła po twojej myśli ☺️

Jestem po wizycie. Maluch ma 1,6 cm i bije serduszko. A ja siedzę i płaczę, bo obok niego 5 cm torbiel. Jestem przerażona jak nigdy w życiu.
Mam nadzieje, ze ta torbiel się wchłonie i nic nie będzie zagrażać dzidziusiowi ☺️ Najważniejsze, ze jest serduszko ❤️ Teraz trzeba być dobrej myśli :)
 
@coco07 dziękuję i cieszę się, że u Twojej kruszynki wszystko ok, niech te dziwne objawy już Cię nie nawiedzą.
@Søde85 no proste, że nikt Cię nie będzie wyganiał, nasza jesteś i tyle. A dzieć prześliczny!
@Peeszet spokojnie, nie denerwuj się, zawsze jest jakaś opcja. Nie przepracowywuj się, odpoczywaj dużo. Lekarze będą monitorować i dzidzię i dziada. Dzidzia przerośnie dziada szybko, a on się wchłonie.
@Jotka_Szczotka na korytarzu się miniemy. A podobno ordynatora naszego wywalili i jest jakaś babka teraz. Słyszałaś coś o tym?
 
reklama
Kurde tez macie problem z tym bb? Co chwile mnie wywala, albo jest napisane że brak takiego wątku :/ z tego wszystkiego zjadło mi długiego posta :/..

Także już w skrócie :/:(

Gratuluję udanych wizyt :) super ze dzidziolki takie ruchliwe, fikają koziołki i machają rączkami, nózkami[emoji7]

@coco07 gratulacje :*

@Søde85 ale piękne zdjęcie z usg [emoji173]️ pewnie ze jestes juz nasza i nie oddamy :D

@Peeszet wspolczuje stresów dodatkowych ale na pewno wszystko będzie dobrze :* najważniejsze że dzidziol się rozwija i jest ok :*

@godzbal chyba będziemy świętować dzień w którym nic nie zwrócilysmy [emoji23] udanego pobytu i zeby bylo jak najwięcej słoneczka [emoji274]

@Velvetka super ze dzidziuś taki ruchliwy i mimo to udało się zrobić fajne zdjęcie :D

Ja mam to szczęście że i moi rodzice i rodzice męża mieszkają blisko także często obiadki mam od nich na wynos :D jutro tata mi zrobi pomidorową bo takiego smaka juz mam :D

@paulina.blachut tez myslalam o tym detektorze ale w sumie mnie nic złego nie spotkało i wolę być pozytywnej myśli :) ale jeśli to ma kogoś uspokoić to jak najbardziej jestem na tak żeby zakupić taki sprzęcik [emoji173]️ wiesz już może kiedy ten wątek będzie zamknięty?

Jutro chyba tylko ja wizytuje? [emoji86]:D

Miłych nocek :*
 
Do góry