reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
O eeeuuzuu mam taka migrenę, że zwariuje zaraz. Mężu zaraz kończy prace przejmie młodego a ja odrazu do łóżka i spać. Dziś noc miałam mega słaba. Ciężki dzień w pracy i myśle ze dlatego mam taki efekt na koniec dnia :oops:
 
Liczy się już z tym narodzonym
emoji6.png
przecież właśnie w związku z tym dostaje się becikowe
emoji16.png
więc są dwa pity za poprzedni rok dzielone na osoby w gospodarstwie domowym (z tym już maleństwem)
A widzisz! Ja to zawsze wiem, że gdzieś dzwoni, ale nie zawsze wiem w którym kościele... Powiem tak ja to nigdy tego nie liczę bo kokosow ni Mo, a 1922 netto na ryja to napewno nie mamy nawet teraz, więc :p
 
Martwię się tymi guzkami na nogach bo teraz mi się zrobiły takie lekko czerwone jakby jakieś uczulenie.
Wyczytałam w necie teraz o jakimś rumieniu guzowatym. Normalnie zwariuje zaraz...
 
Nie o to chodzi że ja nie chcę się badać.. połówkowe i Daplerem przepływy będę robić bo widzę sens tych badań.. jeśli w badaniu wyjdzie coś nie tak można to leczyć zoperować.. a zespołu Downa nie da się wyleczyć... A badanie nie daje 100% pewnego wyniku.. może tylko namieszać.. więc zastanawiam się czy je robić...
Ja robiłam tylko podstawowe prenaralne nic więcej. Co ma być to i tak już jest
 
I będziesz też robić ten test z krwi? Na który tydzień Ci wychodzi badanie
Wiesz co, ciagle o tym myśle. Nie wiem czy chce, bo tez naczytałam się ze to tylko statystyki i niepotrzebne zamieszanie i nerwy. Jeszcze mam trochę czasu na podjęcie decyzji. Zapisałam się w moje urodziny 25.07 i wg aplikacji będę wtedy w równym 13 tygodniu, ale lekarz mówił ze dzidzia szybciej rośnie wg usg wiec boje się ze się nie zmieścimy w czasie ... i dlatego chyba zadzwonię tam jutro żeby się przepisać na tydzień wcześniej.. a co do krwi jeszcze, to nikt mi nic nie mówił ze mam przyjechać wcześniej. To się chyba robi w dniu badania...przynajmniej tam ;)

Dziewczyny które biorą progesteron. Ile wam lekarz zapisał. Ja mam 2x50 pod język
Ja od samego początku biorę 3x100 pod język..

Dziewczyny czy jak przyjmuje luteinę to mogę zrobić bete hcg - nie wpłynie to na wynik ?
Możesz, i mozesz tez na czczo ale nie musisz ...
 
reklama
Ja mam wizytę o 16.30 więc łącze się w nerwach...
Współczuje Wam dziewczyny mdłości. Mnie muli od kilku dni, na nic nie mam ochoty - myślę o jedzeniu i czuje odrzut. Jedynie do słodkiego mnie ciągnie, a ja słodyczy nie lubię (nie wróżę sobie córeczki - wiem, że organizm szuka łatwej dawki energii ). Ooo i pomidorówkę mogłabym jeść litrami, ale tylko kwaśną i tylko z grubym makaronem.
Jutro mam wizytę. Boję się sama nie wiem czego. 2 tygodnie temu było widać tylko pęcherzyk... Dostanę zawału do 16.
Buziaki dla Was

@Tynka_toja ja mam kartę. Babeczka mi wypisała w 5 tyg i 2 dniu choć na usg było widać tylko pęcherzyk. To chyba zależy od lekarza...
 
Do góry